Opravdu originální oblečení si můžete zařídit pouze pomocí potisku

Všichni jsme součástí stáda, kterému říkáme lidstvo, nicméně to neznamená, že musíme vypadat stejně. Dnes není problém odlišit se třeba svým oblečením, jelikož se prodává v nepřeberném množství barev a střihů. Nicméně stále můžete relativně snadno natrefit na člověka, co má na sobě stejnou mikinu, kraťasy či tričko jako vy. Chcete-li se tomu vyhnout, nechte si vytvořit buďto vlastní originální oblečení dle vašich představ, nebo si vyberte potisk.

Domácí potisky nebývají moc povedené

Nechat si udělat své vlastní oblečení samozřejmě možné je, ale počítejte s tím, že se vám to hodně prodraží. Na druhou stranu takový potisk můžete mít v podstatě zadarmo. Pokud jste hrdými vlastníky tiskárny a koupíte si speciální nažehlovací papíry, určitě zvládnete v počítači vytvořit vzor, jaký chcete, který si následně jednoduše nažehlíte na textil. Nečekejte ovšem zázraky. Výsledek bude v nejlepším případě průměrný, spíše hůře. Navíc takový potisk na oblečení dlouho nevydrží, alespoň jeho velká část ne. Stačí pár vyprání a nemáte zase nic. Mnohem lepší, i když cenově mírně náročnější, je prostě využít služeb profesionálů.

Profesionální práce

Pánská trička s potiskem či jiným druhem textilu jsou v posledních letech docela trendy, takže i firem, které je nabízejí, je více než dost. Není však dobré využít služeb první firmy, na kterou narazíte. Vybírejte podle recenzí a způsobů, jakým potisk provádějí. Mnohé obchody nabízejí svým zákazníkům pánská a dámská trička s potiskem, který nevydrží o moc déle než ten domácí. A za to se vám asi platit nechce. U firem využívajících moderní metody si však můžete být jistí, že vámi zvolený vzor na textilu vydrží v dostatečné kvalitě opravdu dlouho. Není potřeba hledat ani ve svém městě či jeho blízkém okolí. Možnost potisku už většina firem nabízí i na internetu. Stačí si vybrat vzor, vhodné oblečení a velikost.

Publikováno: 23. 08. 2021

Kategorie: Lifestyle | Móda

Autor: Adam