Online prodej kávy s největším výběrem arabik

Potrpíte si na dobrou kávu? Máte vy zvyku si dopřát jeden šálek hned po ránu pro lepší den, nebo naopak po obědě jako siestu? Pokud pijete kávu každodenně, jistě nepatříte mezi ty, jimž je vlastně docela jedno, co pijí. Každá káva není stejně dobrá, je třeba si vybírat. Dobrou zprávou je, že dnes už si máte možnost vybrat. Na prodej kávy se zaměřuje celá řada specializovaných obchodů, které najdete v každém větším městě. A když jsou zrovna zavřené, můžete si zkusit kávu objednat online. Přijde vám pěkně voňavá až k vašim dveřím.

Objednejte si z e-shopu Káva MONRO

Toužíte ochutnat chutě kávy z celého světa? Experimentovat, zkoušet, jaké příchutě vás baví nejvíc? Zamiřte do e-shopu Káva MONRO, kde kávu doopravdy milují a nabízí největší výběr arabik. Káva MONRO byla založena v roce 2004 v Brně a od té doby denně praží kávu z plantáží v Austrálii, Jižní a Střední Americe i Africe. Můžete si objednat kávu zrnkovou i mletou. Pokud nesplní vaše očekávání, stačí poslat 75 % obsahu balíčku zpět a vrátí vám peníze. Kvalitou nabízené kávy jsou si totiž zcela jistí.

Ta nejlepší arabika pražená s velkou péčí

Online káva MONRO je dovážena z celého světa, vždy pečlivě vybírána. Nakupují se pouze excelentní arabiky rostoucí v nadmořských výškách od 600 m n. m. do 2 500 m n. m. Každý typ má originální chuť díky rozdílné půdě, nadmořské výšce, klimatu atd. Tato chuť je pak ještě podpořena správným způsobem pražení. Káva se praží pečlivě v malých dávkách a krátkých intervalech, následně je balena do třívrstvých sáčků s ventilem, jež dokonale zachovávají aroma.

Přijďte ochutnat, jak chutná skvělá káva

Až to bude možné, zastavte se ve stánku v City Parku Jihlava, do některé z kaváren nebo prodejen v Brně. Zatím je řešením objednávka z e-shopu. Při nákupu nad 500 Kč získáte kávu zdarma, není to dostatečné lákadlo?

Publikováno: 24. 04. 2021

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam