Nemáte čas ani náladu na čištění koberců a sedačky? Najměte si profíky!

Udržet domácnost perfektně čistou je kumšt. Maminky s malými dětmi to mají ještě o něco složitější. Musí se postarat o drobotinu, která si navíc vůbec neláme hlavu, že ta zánovní sedačka stála desítky tisíc a rozhodně si nerozumí s boloňskými špagetami. O stavu koberce raději pomlčet – ačkoliv je také téměř nový, vypadá jako na posledním tažení. Pokud vám to připomíná výjev z vašeho bydlení a chytáte se za hlavu, protože absolutně netušíte, jak mít domov opět jako ze škatulky, nepřestávejte číst! Do čištění koberců, sedací soupravy či jiného čalouněného nábytku se můžete pustit svépomocí. Ztratíte spoustu drahocenného času a slušného výsledku pravděpodobně nedosáhnete. A co teprve, když jde o „zažranou“ špínu, se kterou si běžné prostředky neporadí... Jednoduchá rada zní: obraťte se na profesionály, jejichž rukama prošlo přes 70 000 kusů nábytku. Dejte šanci odborníkům, kteří se hravě vypořádali s více než 300 000 m² plochy koberců všech možných druhů. Franšízová společnost Carpet Brothers využívá ty nejmodernější technologie a postupy. Po zásahu specialistů bude vaše bydlení zářit jako nové, a navrch příjemně vonět. Firma působí v rámci celé republiky. Zájemci z hlavního města najdou podrobné informace na následujících stránkách:

Máte koberce z vlny a bojíte se ztráty záruky?

Čištění vlněných tkanin v záruce obvykle znamená její ztrátu – v případě Carpet Brothers k ničemu takovému nedojde. Firma je jako jediná ve střední Evropě držitelem certifikátu WoolSafe. Používá metodu karbonizačního čištění s hypoalergenním účinkem, která eliminuje roztoče na dobu 70 dní.

Čištění bez nebezpečné chemie

V rámci primárního čisticího programu Carpet Natural se při čištění nepoužívají žádná rozpouštědla či fosfáty. Základem jsou obnovitelné zdroje a šetrnost k lidskému zdraví i ke zvířecím mazlíčkům. A potěší také úspora vody – až o 80 % méně než při běžném čištění. Více se dozvíte na carpetbrothers.cz.

Publikováno: 31. 10. 2020

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam