Mytí oken a vysávání: Víme, jak nepříjemné domácí práce zvládnete s úsměvem na rtech

Pokud nepatříte k výjimkám – ženám, které se při domácích pracích odreagují – pravděpodobně mytí oken a vysávání nesnášíte a pokládáte je za ztrátu času. V tom případě nepřestávejte číst, protože se dozvíte, jak se dopracovat k perfektním výsledkům bez zbytečné námahy.

Mytí oken vysavačem Nexon

Mytí oken sice nepatří na seznam domácích prací, které je třeba udělat několikrát za týden, ale za to je mnohem namáhavější než většina ostatních činnosti. Naštěstí existuje praktický pomocník, se kterým je mytí oken radost. Vysavač na okna Nexon Window Cleaner disponuje zabudovaným akumulátorem, takže nebudete muset tahat kabely ani neustále dokupovat tužkové baterie. Součástí vysavače na okna je zabudovaný rozprašovač, nádobka na saponát (u některých přístrojů není standardem) a stěrka s širokou stírací plochou. aku-sterka Mytí klasických i střešních oken, sprchových koutů, dlaždic a zrcadel je s pomocí aku vysavače rychlé a jednoduché. Čistič oken vydrží na jedno nabití cca 20 minut provozu. Za tuto dobu lze umýt minimálně čtyři velká okna nebo jiné omyvatelné povrchy. Stěrka na okna změní váš přístup k mytí oken. Už z něj nebudete mít hrůzu, protože budete vědět, že vám proces nezabere ani zdaleka tolik času jako při běžném způsobu mytí.

Vysávání robotickým vysavačem

Drobky a jiné nečistoty jsou na podlaze naprosto nežádoucí, ale komu se chce několikrát do týdne vysávat? V domácnosti plné dětí a domácích mazlíčků nic jiného nezbývá. Vyřeší to za vás robotický vysavač, který se obejde bez jakékoliv asistence. Jezdí po koberci nebo jiném povrchu a stará se o to, aby podlaha byla čistá. Dokáže se vyhnout překážkám a navíc není hlučný. Potřebujete snad další důvody, proč ho za něj vyměnit klasický vysavač? roboticky-vysavac Aku stěrky na okna Nexon Window Cleaner a kvalitní robotické vysavače za skvělé ceny seženete v online drogerii Xantea.cz. Prodejce nabízí široký sortiment kvalitního zboží, které má vždy skladem. Objednáte-li si do 13:30 hod., budete mít balíček následující den doma!

Publikováno: 12. 06. 2016

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: aku vysavač na okna | robotický vysavač | stěrka na okna