Zdraví

Moje zkušenosti s přípravkem Wurm-Ex: Aneb jak jsem vyzrála na červíky

Je to nepříjemné, ale může se to stát každému. Nechci vás strašit – dokonce i vám. A o čem, že je řeč? Parazité a především červíci všeho druhu nepatří mezi populární konverzační téma, nicméně stačí nahlédnout do statistik. Dle odborníků má v sobě parazita většina lidí, přičemž spousta o tom ani netuší. To já jsem o těmi svými byla až moc jistá. Do té doby jsem byla skálopevně přesvědčena, že se roupi týkají jen dětí a případně lidí, kteří příliš nedbají na hygienu.

Jenomže pak se jednoho krásného dne dostavilo nepříjemné svědění kolem konečníku. A přetrvávalo i v dalších dnech, ať už více, či méně intenzivní. Netrvalo dlouho a zjistila jsem, že můj organismus poctil návštěvou roup dětský. Co teď?

Mám si zajít k lékaři? Při té představě jsem se začervenala…

Návštěva lékaře, byť jde o naprosto normální věc, nepřipadala v úvahu. Nemohla jsem vyrukovat s tím, že mám střeva zanesená stovkami malých parazitů. A tak jsem svou infekci úspěšně tajila a pokoušela se roupů zbavit osvědčenými babskými radami. Česnek, ani jiné metody bohužel nezabraly a já jsem začala pociťovat únavu, podrážděnost a časté bolesti břicha. Dočetla jsem se, že v některých případech může tento malý parazit způsobit i neplodnost.

Zachránil mě Wurm-Ex, který si lze objednat online

Neměla jsem jinou možnost, než překonat svůj stud a vyrazit k lékaři. Ale pak jsem na internetu narazila na Wurm-Ex – volně prodejný doplněk stravy proti parazitům. Byl jasnou volbou a okamžitě jsem provedla objednávku.

S přípravkem Wurm-Ex mám perfektní zkušenosti. Červíky okamžitě zlikvidoval (brala jsem doporučené množství po dobu 10ti dnů) a dodal mi pocit jistoty, protože spolehlivě detoxikuje organismus a zbaví jej i jiných parazitů. Řešíte-li podobný problém, buďte v klidu. Objednejte si Wurm-Ex a dostaňte potížisty z těla ven.

38 komentářů

 • Zdravím, odčervení lidského organismu určitě nějaký význam má. Máme doma 2 psy a kočku. Neustále s nimi přicházím do styku a není možné od nich nic nechytit. Samozřejmě u zvířátek odčervení provádíme pravidelně, ale u sebe na to zapomínáme. Tento článek mě dost zaujal, už jsem o odčervení lidí něco málo slyšel. Zašel jsem si do lékárny a wurm-ex si koupil, doufám tedy, že zabere a že to pomůže. Díky za tip.

 • Taky jej používám. Jsem s tímto potravinovým doplňkem maximálně spokojený. Užívám jej 3x do roka kvůli prevenci a detoxikaci.

 • Já si nemyslím, že je to k ničemu, sama jsem si tento výrobek koupila a jsem spokojená. Takže za mě wurm-ex funguje 🙂

 • U nás doma jsme taky odčervili na podzim a na jaře do toho jdeme zase. Nenecháme se zas….t nějakými debilními červi. Wurm-ex jede 🙂

 • To jako vážně? Odčervení u lidí? To slyším poprvé.. je fakt, že střevní problémy mívám a poslední dobou docela často? Může to mít vliv? A pomůže mi na to ten wurm-ex?

 • Jako vážně a víš co, Magdi? Není to jen o střevních potížích. I obyčejné nachlazení může být zúůsobeno parazitem ve střevech, tak pozor na to….

 • Já to tedy neslyším poprvé, ale zdá se mi to trochu divné. Pravdou ale je, že čím dál více lidí si pořizuje psa nebo kočku, tak asi je zapotřebí nějakého opatření. Sama mám dva malé psy a chci si s něma užívat společného života bez obav.

 • Pokud si chceš vaše společné chvíle užívat bez obav, pak ti určitě doporučuji nějaký ten doplněk stravy proti červíkům. Samozřejmě k tomu neodmyslitelně patří také pravidelné odčervování samotného pejska.

 • Nechci mluvit za druhé, ale za mě wurm-ex opravdu funguje. Začala jsem ho užívat, protože mám doma dva psi, kteří červi přenáší. Beru ho již rok a musím uznat, že se cítím o poznání lépe 🙂

 • Tak to je super. Ale neměly by se v užívání dělat nějaké přestávky? Nejsem si jistá, zda se může brát v kuse delší období.

 • Ahoj, já jsem wurm-ex vyhráala v jedné soutěži, tak beru teprve pár dní, tak jsem zvědavá jestli se budu cítit lépe 🙂

 • Zdravím,

  nemyslím si, že je wurm-ex k ničemu, jak někteří píšou. Sám ho totiž užívám a jsem s ním spokojený, cítím se mnohem lépe, než když jsem se neodčervoval. 🙂

 • To kočička: tak vzhledem k tomu, že wurmex je doplněk stravy, tak snad nejsou nutné přestávky ne?

 • No přece na Facebooku Wurm-Exu. Občas tam vyhlásí nějakou soutěž , kde můžeš vyhrát rodinně balení.

 • No nekecej, tak to si je musím najít a přidat si je do přátel. To se celkem vyplatí. A co v té soutěži musíš všechno udělat, abys Wurm-Ex získala?

 • No právě že skoro nic. Jen odpovíš na jednoduchou otázku, a pak čekáš, jestli tě vyberou. Je to celkem i zábava. Tak si je přidej do přátel ;-).

 • To zní vážně skvěle. Příště soutěžím taky 😀 jsem zvědavá, jestli se mi poštěstí a vyhraju.

 • Tak za pokus nic nedáš, ale spíše bych na to nespoléhala. Je tam o tu soutěž velkýýýý zájem, takže je velice malá pravděpodobnost, že tě vylosují, víš jak. Ten přípravek není zase tak drahý ;-).

 • Na wurm-exu je soutěž? :-O :-O kurnik..že by? jako prej že není moc drahý..každý máme hodnoty někde jinde 🙂 já bych za něho ráda ušetřila v nějaké soutěži :¨)

 • Panebože to snad ne.. Takhle okatě vyrobená diskuse.. Už proto rozhodně tomuhle výrobku nevěřím. I kdybych ho vyhrála v bezva soutěži na facebooku! (Btw to je asi ta nejtrapnější část téhle parodie na reklamu). A kdo se jim stará o marketing..vyhodit..

  • Naprostý souhlas Andreo – je mi z těch rádoby souhlasících začervenců na blití.. probíral jsem toto téma s několika doktory – výsledek zcela jednoznačný – pokud máte dost peněz, tak si je klidně vyhazujte z okna…(možná je někdo najde a vy tak aspoň učiníte někoho šťastným)..ale i já si už jednou koupil pozemek na Měsíci 🙂

 • Chtěla bych se zastat psů a koček……….tyhle střevní parazity mají myši, ptáci a kdo nejí neumyté ovoce, odčervují se zvířata v ZOO, králíci, koně…………….

 • Tak já vám nevím, ale mi nějaký doplněk stravy pro lidi doporučoval přímo náš veterinář – máme doma tři kočky, které volně běhají po venku a sice je pravidelně odčervujeme, ale prý není od věci „očervit“ i sebe… tak to asi vyzkouším… až budou nějaké výsledky, tak se ozvu…

 • mém zkušenosti.že to funguje,nejsem tolik unavení.pozoroval jsem manželku je taky vitálnější,tak ,že to není jenom můj postřeh. doporučuji.

 • Souhlas s Andreou a Misou, umela PR „diskuze“. Propadl jsem manipulaci a pripravek zakoupil, nemam pocit, ze sr neco deje. Ale nechci krivdit, asi jsem byl cisty. 🙂

 • Docela umírám tady z těch fake PR komentářů, kde si zástupci firmy samo dělají reklamu. Smůla, že člověk se dvěma mozkovými buňkami si toho všimne a je to pro firmu akorát ostuda. Zvažoval jsem koupi, ale po tomhle ani FŇ 😀 Byznys po česku, achjo 😀

 • Já osobně s červy problém (snad) nemám, ale v rámci jara a různých detoxů si tu tabletku dám. Zatím jsem ale podle jiné diskuse zkusila ten wurmEx a jako svůj učel to plní

Napište komentář