Menší problémy s penězi lze řešit krátkodobou online půjčkou

Dostat se do nečekaného finančního deficitu není příjemné. Pokud ve svém okolí nemáte nikoho, kdo by vám alespoň na pár dní půjčil několik tisíc korun, oheň je rázem na střeše. Naštěstí existují kontokorenty a kreditní karty, které jsou pro tyto situace jako stvořené. Jenomže ne každý se chce vázat k jejich dlouhodobému užívání a zbytečně se zadlužovat. Jak ale finanční krizi vyřešit? Jednu z možností představují rychlé půjčky. Blíže vás s nimi seznámíme v tomto článku. Rychlé půjčky jsou fenomén, který se do historie půjčování peněz zapsal zlatým písmem. Lidé, kteří již tzv. online půjčky před výplatou někdy v minulosti využili, se dělí na dvě skupiny. Zástupci té první byli velmi spokojeni a využívají tento specifický typ krátkodobého úvěru pravidelně. Druhá skupina vsadila na špatného poskytovatele a absolutně na tento segment půjček zanevřela.

Kdy se vám může rychlá půjčka hodit?

Mikroúvěry nejsou samy o sobě špatné. Naopak nabízí efektivní řešení krátkodobého nedostatku finančních prostředků. Například v období před výplatou či právě v době, kdy již výplata měla být na účtu, ale zaměstnavatel se z neznámých důvodů opozdil. Díky současné legislativě se trh průběžně pročišťuje a zbývají pouze renomovaní poskytovatelé s transparentními podmínkami. Jedno je jisté. Vyřízení krátkodobé půjčky je bleskové a velmi snadné. Splatnost půjčky se pohybuje v řádu dní (obvykle až 30 nebo 45 dní) a jedinou nevýhodou je poměrně vysoký poplatek. Hodnota RPSN bývá velmi vysoká, ale je třena na ni pohlížet s určitou rezervou a ohledem na krátkodobou splatnost.

Jak vypadá půjčka, které se nemusíte bát?

Příkladem kvalitní rychlé půjčky je Emma's Credit ve výši od 500 Kč do 7000 Kč. Napoprvé vám poskytovatel (Emma's credit s.r.o.) půjčí až 3000 Kč na dobu 30 dní a v případě opakované půjčky větší částku na dobu 45 dní. Vyřízení půjčky probíhá online a transakce je naprosto přehledná. Budete mít absolutní přehled o celkové splatné částce ještě před tím, než žádost odešlete. Další informace najdete na www.emaascredit.cz.

Publikováno: 25. 07. 2016

Kategorie: Lifestyle | Finance

Autor: Adam