5 kroků k vysněným svatebním šatům

Toužíte mít na sobě ve svůj svatební den originální svatební šaty, které podtrhnou vaši osobnost? Nechte si ušít šaty na míru v salonu Kaya The Tailor.

Proč si nechat ušít svatební šaty na míru?

Zatímco některé nevěsty dokážou najít svatební šaty v prvním svatebním salonu, jiné budou prohledávat nabídku i v zahraničí, ale nikdy nenajdou ty pravé. Pro ty nevěsty, které mají svou vlastní představu o svých svatebních šatech, jsou svatební šaty na míru správnou volbou.

Krok 1: Výběr krejčové

Každá nevěsta si zaslouží projít uličkou ke svému vyvolenému v šatech, které mu vyrazí dech. Mají být vaše šaty minimalistické, nebo naopak pompézní? Obraťte se na mě. Společně vybereme střih, materiál, aplikace, krajku, nášivky a další dekorace. Inspiraci můžete čerpat na mých stránkách kayathetailor.cz.

Krok 2: Konzultace

Proces tvorby šatů trvá několik měsíců. Proto doporučuji plánovat první návštěvu mého ateliéru 6 měsíců před plánováním svatby, i když to samozřejmě není podmínkou. Během první nezávazné schůzky společně projdeme všechny detaily, vezmu si vaše míry a vybereme materiál. Následně připravím kalkulaci ceny a timing zkoušek.

Krok 3: Vytvoření šatů

Po konzultaci se pustím do tvorby vašich šatů. Začínám náčrtem, který následně aplikuji do reálné podoby. Na první zkoušce budou šaty připraveny v základním tvaru, který vám sice moc neřekne, ale pro mě bude klíčový. Společně budeme sledovat vzhled, padnutí, umístění krajek a aplikací.

Krok 4: Změny

Na druhé zkoušce už budou vidět změny, které jsem od uplynulé návštěvy provedla. Šaty mají finální podobu, dobře padnou a jsou připraveny pro konečnou úpravu délky sukně a poslední vyladění detailů.

Krok 5: Šaty čekají!

Konečně je tu toužebně vyhlížející pátý krok. Šaty jsou připravené pro předání. Není nic krásnějšího než vidět šťastnou nevěstu, jak na sobě pozoruje své vysněné šaty v zrcadle. Tato chvíle je vždy nezapomenutelná!

Svatební šaty v Kaya The Tailor

Luxusní svatební šaty Praha jsou skvělou volbou nejen pro náročné nevěsty. Budu s vámi úzce spolupracovat, aby se vaše vysněné šaty staly skutečným mistrovským dílem.

Publikováno: 24. 06. 2023

Kategorie: Lifestyle | Móda

Autor: Adam