Letní wellness ubytko za first minut ceny

Kdoví, jaképak bude letošní léto? Po zkušenostech z posledních měsíců, kdy se vše mění jako na horské dráze, zbrkle se rozvolňuje, aby se pak rychle „tahalo za brzdu“, si nikdo netroufne odhadnout, co se bude odehrávat za čtvrt roku. Optimisté věří, že bude proočkována polovina národa a bude se „vesele“ mířit k moři, pesimisté tvrdí, že se roušek nezbavíme ani přes prázdniny, tudíž zůstaneme doma za pecí a zlatá střední cesta velí, zařídit si dovolenou v Česku.

​Léto 2021 v tuzemsku

S největší pravděpodobností ještě nebude léto 2021 zcela bez omezení lze tedy předpokládat, že tisíce Čechů, kteří pravidelně jezdí k moři, zůstanou doma a budou se chtít rekreovat v českých luzích a hájích. Máte-li v úmyslu zůstat v tuzemsku taky, rozhodně nespoléhejte na nabídky last minut a rezervujte si termíny s předstihem. Tutově budou nedostatkovým zbožím.

Mezi nejžádanější kategorií budou wellness pobyty. Lidé jsou dnes mnohem náročnějšími turisty než kdykoliv dřív, a tak vyhledávají dovolenou s přidanou hodnotou. V praxi jde o relaxační aktivity, jako je saunování, whirlpool a fitness aktivity. Hotely, které SPA zóny vlastní, si na nezájem hostů rozhodně nemohou stěžovat.

​Wellness v lázních

Máte-li zálusk na ubytování v Západočeských lázních, neváhejte ani minutu. Booking aplikace lázeňských hotelů bývají „našlapané“ na měsíce dopředu, a to nejen českými hosty. Letošním lákadlem jsou příjemné dumpingové ceny, kterými hotely během lockdownu reagovaly na současnou situaci. Rezervujte dnes a ušetřete oproti sezónním cenám až polovinu.

Na portále www.spa.cz si můžete vybrat z více než 2900 lázeňských, wellness a dalších pobytů. Filtrovat nabídky můžete podle lázeňských míst nebo turistických lokalit. Na své si přijdou zamilovaní páry, senioři, rodiny s dětmi nebo i genderové pobyty. Zákaznický servis SPA pomáhá realizovat rezervaci na telefonu i e-mailu.

Publikováno: 12. 03. 2021

Kategorie: Lifestyle | Cestování

Autor: Adam