Pálava je nádherné místo nejen pro svatbu

Svatba se musí pečlivě plánovat. Vždyť má být jedním z nejkrásnějších dní v životě! Důležité je proto vybrat správné místo. Lokalita i samotný podnik, ve kterém proběhne oslava, výrazně ovlivní atmosféru celé události. Krásné místo si zaslouží také další rodinné sešlosti nebo třeba firemní akce. V článku najdete skvělý tip na výbornou vinárnu a příjemné ubytování na jižní Moravě.

Nejlepší svatba je na Moravě

Víme, které místo je stvořené pro nejkrásnější svatbu. Je jím restaurace Pálava Vinařský dvůr na Faře. S pořádáním svateb zde mají bohaté zkušenosti. Šikovní kuchaři připraví chutné svatební menu i rautové občerstvení na večer. Svatba na jižní Moravě by se neobešla bez litrů vína. Toho je tady samozřejmě více než dost. V nabídce je velmi kvalitní víno z rodinného vinařství Holánek. Jejich vinný sklep má dlouhou tradici – starý je více než 200 let. Aby měli novomanželé krásnou svatební noc, bude jim k dispozici perfektně vybavený svatební pokoj. Vinařský dvůr je skvělé zázemí také pro další události: rodinné oslavy, firemní akce, školní srazy apod.

Dovolená na jižní Moravě se bude líbit celé vaší rodině

Vinařský dvůr na faře v Ivani je také ideální místo pro trávení dovolené. Ubytování se vám bude líbit. Pálava restaurace má otevřeno každý den, na výběr je z řady výborných pokrmů. Zdejší domácí kuchyni si jistě oblíbíte. Rodinné vinařství Holánek je dobře dostupné autem i na kole. V těsné blízkosti vede cyklostezka, po které se dá dojet až do Vídně. Restaurace má k dispozici parkoviště pro kola. Pálava je zkrátka cyklistický ráj.

Je libo skvělé víno?

Jižní Moravu si všichni spojují především s kvalitním vínem. Rodinné vinařství Holánek nabízí degustace vín z celé své produkce. Naučíte se zde rozeznávat jedinečnost vůní a chutí, prozkoumáte i ty nejjemnější rozdíly. Součástí degustačních balíčků je také občerstvení. Ochutnávky probíhají denně od deseti do šesti hodin.

Publikováno: 23. 08. 2019

Kategorie: Lifestyle | Cestování

Autor: Adam