Látkové rolety nabízí elegantní zastínění interiéru

Stín v interiéru je především v letních měsících nezbytný. V průběhu roku navíc potřebujete zajistit dostatečné soukromí. Učinit tak lze několika způsoby. Máte-li uspořeno dostatek peněz, můžete si dovolit vsadit na venkovní rolety. Naopak nejvíce ekonomické řešení představují interiérové žaluzie. Představa poměrně všedních mnohdy pokrčených hliníkových lamel v oknech ale každého zrovna dvakrát neláká. I proto jsou naším tipem interiérové látkové rolety. Jaké jsou jejich hlavní přednosti a které typy se vyplatí?

Míra zastínění v hlavní roli

Určitě se vyplatí mít doma rolety, jež lze pohodlně ovládat tak, abyste si přirozeně regulovali míru přístupu světla a tmy. Naším tipem jsou látkové rolety den a noc Twintex od tradičního tuzemského výrobce, firmy Bematech. Bez problémů si mezi nimi zvolíte varianty, které dokonale zatmí celou místnost. Pro mnohé interiéry se spíše hodí průsvitné látky schopné částečně lámat světlo, aby se vytvořila optimální atmosféra.

Jaké další výhody mají látkové rolety?

Látkové rolety jsou vzhledově unikátní. Vybírat si není problém ze spousty zajímavých látek. Přímo ze vzorníku si budete moci vybrat některý z až 500 modelů. Ty se vyznačují jak různými druhy látek, tak i barevnými odstíny. Na první pohled zaujmou moderní římské rolety. Ony i jiné látkové variace se naprosto jednoduše udržují. Stačí je pouze vyprat a máte vyhráno.

Obraťte se na specializovanou firmu

Už jste si našli model látkových rolet, který by vám vyhovoval? Pokud ano, rozhodně vsaďte při jejich instalaci na profesionální společnost. Výbornou volbou je společnost Mk-rolety.cz. Ta řeší zakázky v Praze a po celém Plzeňském kraji. Když se řekne látkové rolety Plzeň, mnozí si představí právě služby této firmy, jež mimo jiné instaluje také i další druhy stínící techniky.

Publikováno: 05. 01. 2018

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: moderní rolety | rolety den a noc