Jste vyčerpaná? Do hry vás vrátí pořádná porce nukleotidů!

Přívlastek „dovolená“ je ve spojení s mateřskou či rodičovskou dovolenou poněkud úsměvný. Ženy, které jsou po několik dlouhých let doma s dětmi, o tom ví své. Péče o miminko sice patří k nejkrásnějším fázím života, ale přesto je poněkud vyčerpávající. Pokud máte pocit, že vám dochází energie, měla byste se poohlédnout po efektivním řešením. A tím rozhodně nemáme na mysli hektolitry kávy. Celkovému vyčerpání, depresím a stresu můžete předejít zvýšeným příjmem nukleotidů. Ještě jste o nich neslyšela? Nedostatek energie bohužel vyvažujeme zvýšeným příjmem potravy a snažíme se omezit fyzicky náročné aktivity. A to je velká chyba, která může vést k vážným zdravotním problémům. Nadměrná konzumace jídla, společně s nedostatkem pohybu, vede k obezitě a dalším civilizačním chorobám. Nebylo by lepší změnit životní styl a zvýšit příjem nukleotidů?

Co jsou to nukleotidy a proč je náš organismus potřebuje?

Nukleotidy jsou základní prvky DNA a RNA nukleových kyselin. Běžně se vyskytují v buňkách a důležitých enzymech a naše tělo se bez nich neobejde. Přední odborníci provedli řadu výzkumů, v rámci kterých potvrdili jejich pozitivní účinky. Nukleotidy se podílí na celkovém zlepšení obranyschopnosti, regenerace a správném fungování organismu. Za zmínku však stojí také příznivý vliv na psychiku. Nukleotidy přijímáme v běžné stravě, ve které se však vyskytují jen v zanedbatelném množství. Lidé, kteří jsou vystaveni nadměrné psychické či fyzické zátěži, by proto měli zvážit pravidelné užívání speciálních doplňků stravy.

Doplňte si nukleotidy pomocí NUKE FORTE

Rozhodla jste se, že to vyzkoušíte? Pravidelnou porci nukleotidů vám doplní NUKE FORTE – kvalitní doplněk stravy, který obsahuje nukleotidy, ale také další potřebné látky (vitamíny C, B a zinek). Užívají ho sportovci, ale také lidé, kteří vykonávají náročné zaměstnání. Pořádnou porci energie dodá i vám! Veškeré informace najdete www.nukeforte.cz.

Publikováno: 23. 12. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: nuke forte recenze | nukleotidy