Půjčení dodávky v Praze: 24 hodin denně a bezkontaktně

Potřebujete něco rychle odvézt? Neshánějte dopravní společnost. Půjčte si prostě dodávku. Jde to snadněji, rychleji a levněji, než by se zdálo. Říkáte si: „Teď by se mi hodila dodávka.“ Neshánějte dopravní firmu, která vám zboží odveze. Snadnější a mnohdy i levnější je dodávku si půjčit. Vždyť ty do 3,5 tuny můžete směle řídit s běžným řidičským průkazem B. Připadá vám to jako dobrý nápad, ale kde teď sehnat půjčovnu dodávek? Ani to není problém. Půjčení dodávky v Praze nabízí Van2Go. Jde to navíc strašně snadno a ihned. Z internetu, kde si vůz vyberete a zarezervujete, můžete rovnou za volant. Neřešíte žádnou návštěvu centrály ani provozovny, nečekáte na nikoho, kdo vám vůz přiveze.

Van2Go půjčuje bezkontaktně

Dodávku si lze vyzvednout v kteroukoliv denní či noční hodinu na vybraném místě. Stejně tak snadno ji lze i vrátit. Půjčení je přitom možné již od jedné hodiny, takže neplatíte zbytečně nic navíc. Ceny se navíc pohybují ve velice rozumné výši, již od 890 Kč za den. Denní limit na kilometry je zcela zdarma. Kauce je bezhotovostní. Dodávky od Van2Go jsou v bezvadném technickém stavu a dobře pojištěné.

Kdy se hodí dodávka?

Van2GO půjčuje dodávky všech velikostí, včetně speciálních s nástavbami. Podle nákresů umístěných palet v prostoru dodávky si vyberete, která se hodí právě pro vás. Díky zapůjčené dodávce se dokážete svépomocí přestěhovat. Je skvělá, když vyklízíte nemovitost, stavíte nebo rekonstruujete. Teď na jaře je doslova spásou pro milovníky zahrad. V dodávce lze bezpečně a snadno přivézt dokonce i vzrostlé stromy. Vrhli jste se na podnikání? I v tomto případě je půjčovna dodávek řešením, jak třeba levně naskladnit zboží či jej přivézt k zákazníkovi. S půjčovnou dodávek nemusíte zbytečně investovat do vlastního vozidla ani být závislí na cizí dopravě.

Publikováno: 27. 04. 2022

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam