Jak zařídit studentský pokoj? Máme užitečné tipy!

Máte doma studenta a chystáte se jeho pokojíček pasovat z role dětské na studentský? Pak věřte, že se pouštíte do běhu na hodně hrbolatou trať! Zavděčit se studentovi totiž není vůbec jednoduché. Mladí lidé v pubertě velmi často mění své názory, díky čemuž je složité trefit se do jejich vkusu a představ. Nevěšte hlavu, naštěstí máte nás a náš dnešní článek. Následující řádky ukrývají užitečné tipy pro zařízení studentského pokoje – tak se nechte inspirovat!

Základem pokoje je kvalitní a pohodlná postel

Proměnit dětský pokojíček na studentský je pro většinu rodičů smutnou záležitostí. Najednou si musí uvědomit, že jejich dítko už nezajímají pestré barvičky a potisky kreslených hrdinů z pohádek, ale raději by ve svém pokoji uvítali moderně vyhlížející nábytek a stylové doplňky. V první řadě je na místě pořídit kvalitní a pohodlnou postel. Studenti postele využívají nejen k odpočinku a spánku, ale rovněž i k lenošení nebo učení. Vybírejte proto pečlivě, jedná se o základ tohoto interiéru.

Jděte na to chytře!

Nejste si jistí, zda se zvládnete trefit do představ vašeho dospívajícího dítěte? Pak na to jděte chytře a využijte nápadu, se kterým již přišel někdo jiný! Při zařizování pokoje pro studenta můžete za jednu pořídit celou sestavu nábytku. Studentské pokoje, respektive jejich sestavy, vyřeší otázku nábytku za vás. Vaším úkolem je vybrat vhodnou barevnou kombinaci a správné vybavení nábytku – a to je vše!

Pokoj, ve kterém vládne chaos

Nezmarem většiny studentů je nechuť uklízet. Rodičům se tak velice často naskytne pohled na poházené věci kdekoli po pokoji – nejen po podlaze, ale i po posteli, psacím stole nebo židli. Policová skříň tento problém vyřeší. Student si tak získá místo pro uložení oblečení a nebude tak mít nutkání povalovat jej kdekoli v prostoru.

Publikováno: 29. 10. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam