Buďte sexy i během těhotenství!

V průběhu těhotenství budete překvapená, jak rychle se dokáže tělo změnit. Některé ženy vnímají změny velmi pozitivně, protože se jim zlepší pleť, zvýrazní dekolt a neotékají jím nohy. Budoucí rodičky, které patří do této skupiny, si připadají atraktivní a kvůli pár kilogramům navíc nepodléhají depresím. Mnohem více těhulek má ale diametrálně odlišné pocity. Pleť se zhorší, kotníky otečou, váha rapidně stoupne a je jen otázkou času, kdy si toho všimne partner a poohlédne se po jiné... Nebojte se, to se samozřejmě nestane, nicméně se vám bude hodit pár tipů, díky kterým si budete připadat sexy i během těhotenství.

Noste to, co vám sluší a v čem se cítíte pohodlně

V prvé řadě se zaměřte na svůj šatník. Své oblíbené modely budete muset na čas odložit, ale to neznamená, že musíte chodit jako „hastroš“. Pořiďte si dámské prádlo, které je dostatečně komfortní a zároveň pořádně žhavé. Chcete-li nechat vyniknout vaše ženské tvary, vsaďte na luxusní těhotenské dámské legíny. Jsou pohodlné, modelují postavu a vy v nich budete neskutečně atraktivní. A nezapomeňte ani na pěkný účes a vkusné nalíčení. Jednoduše se o sebe starejte tak, jak jste zvyklá a nic nezanedbávejte. Muži ve vašem okolí se za vámi začnou otáčet a vy tak získáte zpět svou sebedůvěru. 4 Tip: Jak začít s transformací na sexy těhotnou divu? Třeba nákupem v oblíbeném e-shopu Intima.cz. Kromě kvalitního luxusního dámského prádla zde najdete také zmiňované těhotenské legíny. Budou vám slušet!

Cítit se dobře znamená vypadat dobře

Další zlaté pravidlo zní – hoďte se do pohody. Vy chcete na ostatní působit dobře, a proto se musíte také tak cítit. Snažte se proto své těhotenství užívat, myslete pozitivně a výsledek se dostaví. Budete-li zbytečně mrzutá nebo rozzlobená, nikdy si nebudete připadat atraktivní. Lidé ve vašem okolí fungují jako zrcadla a perfektně odrazí veškeré signály, které jejich směrech vyšlete. Neříkejte si, že nejste sexy, protože pak taková skutečně nebudete.  

Publikováno: 13. 07. 2014

Kategorie: Těhotenství a porod

Autor: Adam

Tagy: těhotenské legíny