Bydlení Lifestyle

Podzim je tady. Přikryjte vše, co by nemělo zůstat na dešti!

Léto je u konce a vládu opět přebírá podzim. Zda bude slunečný či spíše deštivý, to se teprve ukáže. Jedno je ale jisté – některé věci by jen tak ladem zůstávat neměly. Pokud se váš partner pustil do rekonstrukce, kterou však nedotáhl do konce a na zahradě zůstaly hory písku a další stavební materiál, měla byste se postarat o to, aby byl chráněn před prudkými změnami počasí. Jak toho docílit snadno a rychle? Pořiďte si praktické zakrývací plachty!

Zakrývací plachta je skvělá věc. Jistě pro ni najdete i jiné využití než jsme zmínili v úvodu. Přikryjete stavební materiál, stohy sena i zahradní techniku, která se nevešla do garáže. Podstatné je vybrat plachtu z materiálu, který vydrží i extrémní výkyvy počasí.

O něčem bychom věděli. Výrobou zakrývacích plachet na míru se dlouhodobě zabývá firma Plachty Petr Štěpáník. Polyethylenová vlákna jsou garancí vynikajících vlastností, které si udržují v teplotním rozmezí od -50°C do 85°C. Déšť, kyseliny, alkálie a sluneční záření plachtě nijak neublíží. Ve zdvojeném okraji jsou oka na provlečení provazu a následné upevnění.

Plachty si můžete objednat online na www.peplachty.cz nebo si pro ně zajet do kamenné prodejny ve Chvalčově (cca 2 km od Bystřice nad Hostýnem). Petr Štěpáník je nabízí v několik standardizovaných rozměrech a na požádání je vyrábí na míru.

Za pozornost stojí také ostatní produkty, které jsou součástí sortimentu – stínící sítě na ploty, autoplachty a reflexní vesty.

Zelené stínící sítě na ploty nabízí cenově dostupné a přitom elegantní zastínění pozemku, altánu či skleníku. Vyrábí se z PE vláken, které pohltí až 90 % UV záření.

Spolehlivé autoplachty představují řešení pro každého, kdo nemá k dispozici garáž a nechce nechat vozidlo napospas rozmarům počasí. K mání jsou tři univerzální velikosti – pro malé, střední a velké vozy.

Leave a Comment