Výhodná hypotéka od Vitacredit

Pořídit si vlastní bydlení patří k základům dospělého život. Jenže to není bohužel levná záležitost a bez hypotéky si jej dnes doopravdy může dovolit jen málokdo. Rozhodování od koho si na své bydlení půjčit je náročné a velmi zodpovědné. Jednou z možností je tzv. Americká hypotéka bez registru. Tento typ hypotéky je velice oblíbený převážně ve Spojených státech amerických. Princip tohoto úvěru spočívá v půjčení velké částky peněz bez udání účelu, na podkladě vytvořené záruky jinou nemovitostí, kterou vlastníte buď vy anebo nějaká třetí osoba, která vám bude ručit.

Hypotéka Vitacredit

Americká hypotéka od Vitacredit vám umožní půjčit si velkou částku i u nás. Vitacredit je nebankovní společnost, která umožňuje lidem půjčit si peníze od 50 000 korun až do 70% hodnoty ručené nemovitosti. Takto si můžete půjčit i několik miliónů. To vše, bez potřeby udání účelu a nutnosti registrace.

Podmínky hypotéčního úvěru Vitacredit

Velkou výhodou tohoto typu úvěru, je možnost splácet půjčku od 12 až do 120 měsíců (10 let). Pokud bude potřeba, dobu splatnosti si dokonce můžete prodloužit až na dobu 20 let. O hypotéku může zažádat každý občan České republiky starší 18 let, který vedle žádosti doloží i občanský průkaz a listinný doklad o vlastnictví nějaké nemovitosti anebo nemovitosti ručitele. Hypotéku si můžete velice snadno a rychle vyřídit i online cestou na webu hypotekabezregistru.cz.

Publikováno: 19. 08. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: hypotéka | vitacredit