Valentýn se blíží. Hledáte inspiraci na pěkný dárek?

Zamilovaní se nemusí dívat na kalendář, a přesto moc dobře ví, že 14. února slaví svátek. Valentýn se rychle zabydlel i našich končinách a páry si tento den zpříjemňují romantickou večeří a nejrůznějšími dárečky. A protože předpokládáme, že si pro svého partnera chcete připravit pěkné překvapení i vy, připravili jsme pro vás několik zajímavých tipů.

Recept na dokonalý večer plný romantiky

Partnera zaručeně potěšíte chutnou večeří při svíčkách. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem… Po večeři by mohla následovat konzumace kvalitního vína, trocha tance a velké finále zakončené prezentací luxusního prádýlka. O takovém Valentýnu sní každý muž! Budete-li svátek zamilovaných slavit doma, budou se vám hodit stylové dekorace, které umocní romantickou atmosféru. Samozřejmostí by měly být vonné svíčky, případně čajové svíčky vložené do pěkného svícnu. Na stole by neměl chybět dekorační košík ve tvaru srdce a v něm belgické pralinky a další valentýnské laskominy. DSC_0648 Tím ovšem výčet valentýnských dekorací teprve začíná. Co by váš milovaný řekl, kdybyste zdi vyšperkovala tématickými obrazy a polštářky na gauči oblékla do svátečních povlaků? Celkový dojem z bohatě prostřeného stolu zase podtrhne přítomnost růží.

Kde seženete krásné dárky a dekorace?

Buďme však trochu konkrétnější. Zavítali jsme do internetového obchodu italissima.cz a našli široké spektrum dárků a dekorací jako stvořených k Valentýnu. V nabídce nechybí tématické obrazy, vonné svíčky, svícny, přehozy na lůžka, povlaky na polštářky, růže, sošky a další dekorace. Vybrat dárek na Valentýna je snadné, když víte, de se po něm poohlédnout. Výhodou valentýnských dekorací z e-shopu italissima.cz je možnost celoročního využití. Nejedná se totiž o kýče, ale naopak o velmi vkusný sortiment, na který se budete rádi dívat i jindy než 14. února. Valentýn2-2016

Publikováno: 06. 02. 2016

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: dárek na valentýna