Svatba na zámku – nejkrásnější okamžik v životě

Rozhodli jste se zpečetit svou lásku? Rádi byste uspořádali svatbu, na kterou se nezapomíná, ale nevíte si rady? Určitě by se vám líbila svatba na zámku, která by uchvátila všechny příbuzné a kamarády. Plánování slavnostních příprav je časově náročné, proto není od věci svěřit veškeré detaily odborníkům.

Přípravy půjdou jako na drátku

Umíte si představit, co svatba obnáší? V první řadě je velmi důležité zvolit správné datum, navštívit matriku, rezervovat místo konání obřadu a sestavit seznam pozvaných hostů. Nesmí se zapomenout na místo, na kterém se bude odehrávat svatební hostina. Před samotným plánováním si musíte uvědomit, kolik financí chcete do svého velkého dne investovat. Všechny uvedené potřebnosti je radno zařídit i půl roku předem.

Když váš velký den přichází

S blížícím se termínem svatby se musí obstarat další dávka povinností. V každém případě je nutné upřesnit seznam hostů, vybrat svědky, zajistit hudbu a služby fotografa. Pak už přicházejí na řadu příjemnější povinnosti. Výběr snubních prstýnků, zajištění družiček, sestava jídelního lístku a obstarání slavnostního oblečení. Asi dva měsíce před svatbou by měly být rozeslány oznámení a pozvánky na hostinu. Nápor pokračuje sestavením zasedacího pořádku, objednávkou svatebních vozů, květin. Tento výčet není úplný, pouze orientační. Pokud tápete, oslovte odborníky, kteří mají s uspořádáním svatebního dne prokazatelné zkušenosti, jen tak proběhne vše jako v pohádce.

Vstupte do manželství jako dvě hrdličky

Někteří snoubenci netouží po žádných ovacích, ale jiní si přejí svou svatbu velkolepě oslavit. Vždyť člověk by měl zpečetit svou lásku tím nejlepším způsobem. Svatební-katalog.cz se postará o příjemný průběh nejdůležitějšího dne ve vašem životě. Prohlédněte si pestrou knihu možností a přemýšlejte o svých tajných snech.

Publikováno: 21. 12. 2016

Kategorie: Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: svatba na zámku