Prožijte svých vlastních 50 odstínů šedi

Také jste se zhlédli v dominantním miliardáři Christianovi z populární filmové a románové série 50 odstínů šedi? Láká vás mít partnerku, která by trpěla veškeré vaše rozmary, sexuální otrokyni, se kterou byste si mohli dělat, co by vás napadlo? Bohužel pro vás, pokud nejste sexy multimiliardář, můžete na scény, které jste viděli ve filmu s klidem zapomenout. Těžko totiž budete shánět naivní dívenku, která by se nechala spoutat, zbičovat a jinak fyzicky i psychicky zneužívat, aniž byste byli po zásluze obvinění z několika trestných činů. Nebo ne?

Zažijte sex jako Christian Gray

Ve skutečnosti máte naštěstí stále možnost zažít stejně spalující vášeň jako filmový hrdina Christian Gray. Tedy pokud si odmyslíte jachty, vily, helikoptéry a supersportovní auta. Silikonová panna, dokonale podobná skutečné ženě, vám umožní vyzkoušet všechny sexuální praktiky, o kterých jste dosud jen snili. Projevte svou dominanci, spoutejte ji, naplácejte jí nebo ji ponižujte - ona vám vždy oplatí věrností, oddaností a absolutní poslušností bez ohledu na to, jak ošklivý na ni budete.

Erotická panna je finančně nenáročná

Možná vám to připadá jako paradox, obzvláště když si prohlédnete ceny, za které se nejmodernější realistické panny, neboli sex dolls prodávají, ale vězte, že jde o investici, která se skutečně vyplatí. Jakmile si totiž pořídíte erotickou pannu, vaše náklady na její provoz klesnou téměř na nulu. Nebudete totiž muset utrácet za nic jiného, než lubrikační gel a čisticí prostředky na její údržbu. Skutečná přítelkyně, obzvláště taková, která by svolila k méně tradičním sexuálním praktikám, by vás rozhodně přišla mnohem, mnohem dráž. Realistické panny jsou navíc velice krásné a mohou vypadat přesně tak, jak si je ve svých erotických fantaziích představujete. Můžete si tak klidně nechat vytvořit pannu podobnou filmové hrdince Anastasii. Přestože nejste zvrhlý americký multimiliardář, můžete prožít vášnivé chvíle za zlomek toho, co by vás stál "provoz" živé přítelkyně.

Tajemství vašeho "červeného pokoje" bude navždy zachováno

Nikdo by asi nebyl rád, kdyby jeho partnerka kamarádkám vyprávěla, co máte rádi v posteli, obzvláště pokud jde o stále poněkud netradiční záliby jako je dominance nebo BDSM. Bohužel ženy nikdy tajemství neudrží, a o tom co se děje u vás doma se brzy dozvědí vaši přátelé, kolegové či příbuzní. Obzvlášť v případě rozchodu či rozvodu si buďte jisti, že by se o všech pikantnostech dozvědělo celé vaše okolí. Pokud se však rozhodnete pro realistickou pannu, nic z toho vám nikdy hrozit nebude. Realistická panna vždy ochotně podlehne vaší dominanci, nechá se bez odporu spoutat, zbičovat a ponížit. Nikdy nikomu nic neprozradí, takže to co se odehraje za zdmi vašeho "červeného pokoje" zůstane navždy vaším tajemstvím.

Publikováno: 08. 07. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Adam