Pohodové léto pod markýzou

Pěkné počasí přímo vybízí k pohodové snídani nebo čajovému dýchánku na terase a i vy jistě využíváte každou příležitost, díky které se dostanete na čerstvý vzduchu. Jenomže stejně jako prudký liják, i příliš intenzivní sluníčko může idylku pokazit a nezbude, než se přesunout někam do stínu. Jak by se vám však líbilo, kdybyste mohli na terase trávit mnohem více času a to bez ohledu na to, zda oskárek pálí ostošest? Jednoduchým a efektivním řešením, díky kterému se z terasy stane útulný koutek, je markýza. Nejen, že rozšíří vaše obytné prostory o pár metrů navíc, ale zároveň dodá vašemu bydlení na estetice.

Malý kousek Saint-Tropez přímo u vašeho domu

Stačí stisknout tlačítko a sluníčko nemá šanci. Myslete na své zdraví a zdraví svých nejbližších a udělejte si z terasy posezení, které jako by z oka vypadlo hotýlkům na Azurovém pobřeží. Kvalitní markýzy vám navíc nemusí provětrat peněženku. Stačí se po nich poohlédnout u jednoho z předních českých výrobců, společnosti Univers Tech. Právě ta totiž momentálně nabízí venkovní markýzy se slevou 30 % a motorové pohony dokonce za polovinu.

Markýzám psí počasí nevadí, umí se před ním schovat

Venkovní markýzySamotný výrobce instalaci motorového pohonu výrazně doporučuje. Nejenže výrazně usnadňuje manipulaci (venkovní markýzy je možno ovládat pomocí dálkového ovládání), ale zároveň je šetrný ke konstrukci. Pohony jsou testovány na desítky tisíc sekvencí a rozhodně se nemusíte bát, že vám v nejméně vhodnou chvíli vypoví služby. A kdyby přeci jen ano, můžete se spolehnout na kvalitní servis. Užitečné jsou také detekční čidla, která reagují na prudký déšť nebo silný vítr a automaticky markýzy složí, aby nedošlo k jejímu poškození. Na své si přijdou také milovníci moderního designu, kteří si mohou vybrat z širokého vzorů a barevných kombinací. Vhodně zvolená markýza tvoří se zbytkem exteriéru kompaktní celek a pozvedne jeho úroveň. Nabídku si můžete prohlédnout na webu univers.cz a dotazy zkonzultovat přímo s odborníky z Univers Tech. Rádi vám s výběrem venkovní markýzy poradí a poskytnou kompletní servis se vším všudy. Foto: univers.cz

Publikováno: 13. 05. 2013

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: markýzy | venkovní markýzy