Perfektní svatební den? Nesmíte zapomenout na detaily!

Jak dosáhnout toho, aby váš den D předčil očekávání hostů? Nesmíte zapomenout na spoustu veledůležitých detailů, ze kterých poskládáte pomyslnou mozaiku perfektního stavebního dne. Co přesně máme na mysli?

Živá hudba je lepší než reprodukovaná

Svatební den začíná obřadem. Důstojnou atmosféru navodí vhodně zvolená hudba. A přestože se spousta lidí přiklání k reprodukované, není nad hudebníky z masa a kostí. Nemusíte přitom zvát celou kapelu – stačí jeden šikovný houslista či harfistka.

Družičkám to musí ladit

Není od věci, když se družičky domluví na stejném outfitu. Fotografie nevěsty s partou kamarádek v jedné a té samé róbě budou vypadat skvěle! Tím spíš, pokud si dají na výběru šatů záležet a sáhnou po opravdu stylovém modelu. Ovšem pozor, neměl by zastínit svatební šaty nevěsty. Když už jsme zmínili focení, snímky mohou být ještě ještě lepší, pokud se hosté domluví na nějakém společném vtípku. Třeba na trikotech s vtipným potiskem.

Skvělé jídlo a ještě lepší zábava

Drtivá většina svatebčanů si však udělá obrázek o svatebním dni na základě slavnostní tabule. Rozhodující je pečlivě zvolené menu, precizně upravené stoly a vhodné svatební doplňky a dekorace. Vše musí mít své pevné místo. Nezapomeňte ani na menší děti, pro které je slavnostní oběd příliš zdlouhavý. Připravte pro ně dětský koutek, kde se zabaví a v klidu přečkají. Jakmile bude hlavní chod hostiny u konce, měla byste se postarat o odpolední zábavu. Může se jednat o různé soutěže, karaoke či tombolu. Ještě lepší zážitek je barmanská nebo ohnivá show – na tu hosté hned tak nezapomenou. Možností, jak svatební den ozvláštnit, je nespočet. Vše je otázkou vaší kreativity a samozřejmě i rozpočtu. Nechcete-li riskovat, že výsledek nedopadne podle vašeho očekávání, obraťte se na profesionálky ze svatební agentury Beroun Just You. Rády vám s přípravou svatby pomohou a vymyslí pro vás originální program.

Publikováno: 29. 01. 2017

Kategorie: Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: svatba tipy | svatební agentura beroun