Park Hloubětín - perfektní místo pro život nejen pro rodiny s dětmi

Přemýšlíte o novém bydlení v Praze, ale zároveň se atmosféry velkého města trochu bojíte? Pro rodinu s dětmi je výběr bytu poměrně složitý – musí splňovat celou řadu kritérií a to nejen co se týče vnitřních dispozic, ale také bezprostředního okolí. Byt by měl být dostatečně prostorný, dobře odhlučněný a splňovat nízkoenergetické nebo pasivní standardy. Požadavky na okolí jsou ještě vyšší – přítomnost frekventované silnice je samozřejmě silně nežádoucí a ideální je naopak dostatek zeleně. A všechna zmíněná kritéria do puntíku splňuje projekt developerské společnosti JRD Park Hloubětín, který bychom vám dnes rádi představili.

Moderní bydlení uprostřed upraveného parku

Novostavby Hloubětín jsou vsazeny přímo doprostřed upraveného parku a poklidné atmosféře napomáhá i přítomnost zástavby prvorepublikových vilek, nedaleký lesopark a Kyjský rybník. Byty patří mezi to nejlepší, co je na trhu s nemovitostmi k mání. Jsou prostorné, dostatečně prosvětlené a díky využití moderních technologií energeticky nenáročné. Jsou estetické, funkční a komfortní a obyvatelé nemusí řešit ani problémy s parkováním. Součástí každého bytu je totiž parkovací místo v podzemní garáži.

Bytové domy Park Hloubětín však nepředstavují ideální místo pro život jen pro rodiny s dětmi, ale také pro všechny, kteří vyžadují kombinaci moderního bydlení v příjemném prostředí. Dalším argumentem je zbrusu nová relaxační a sportovní zóna, která v Hloubětíně vznikla na místě bývalého zdevastovaného areálu u Hořejšího rybníka.

Hloubětín má novou relaxační zónu

Městská část Prahy 9 nechala oblast kompletně obnovit a vybudovala nový park, který dělá z Hloubětína ještě atraktivnější místo. V parku si přijdou na své maminky s malými dětmi, ale také sportovci a starší páry. Prostředí čerstvé zeleně přímo vybízí k odpoledním procházkám a sportovním aktivitám, při čemž nechybí ani nová cyklostezka. Ta vede na místě někdejší železniční vlečky, která byla dlouhou dobu nevyužívána. Je součástí hlavní sítě cyklostezek a spojuje Hloubětín s dalšími částmi města.

Park Hloubětín je pozoruhodný projekt a o byty je značný zájem. Pokud vás moderní a zdravé bydlení v příjemném prostředí zaujalo, přečtěte si o něm více na webu www.jrd.cz.

Publikováno: 08. 07. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: byty Hloubětín | Hloubětín | jrd | novostavby Hloubětín