Nedaří se vám přestat kouřit? Vyměňte klasické cigarety za elektronické!

Normální je nekouřit, ale drtivá většina kuřáků moc dobře ví. Velmi mnoho se jich dokonce snaží zlozvyku zbavit, nicméně více než 95 % při prvním pokusu přestat ztroskotá. Nikotinové žvýkačky a náplasti nejsou příliš efektivní – kuřákovi totiž chybí jeden ze základních aspektů kouření – pocity, který zažívá při inhalaci kouře. Přesto existuje možnost, jak svou závislost zkrotit a postupně přestat úplně. Milá maminko, jestlipak jste již vyzkoušela elektronickou cigaretu? Vůbec nejlepší způsob, jak přestat kouřit, je típnout poslední cigaretu (případně si ji ani nezapálit) a už se k nikotinu nikdy více nevrátit. Sama však moc dobře víte, že  praxe je mnohem těžší než teorie. Pro jistotu tedy zmíníme největší negativa kouření cigaret:
  • může vám přivodit vážné zdravotní problémy
  • nutíte své okolí (i děti!) k pasivnímu kouření
  • jste cítit cigaretovým kouřem, žloutnou vám zuby a prsty
  • utrácíte spoustu peněz, které byste mohla ušetřit

V čem je e-cigareta lepší než "klasika"?

Pokud vás výše zmíněný výčet nepřesvědčil k tomu, abyste přestala kouřit, přesedlejte alespoň na elektronické cigarety. Ta nabízí stejný požitek z kouření, ale na nenutí vás vdechovat karcinogeny. Do vašich úst se dostane pouze aromatizovaná pára s nikotinem, nebo zcela bez něj. Množství si určíte sama a můžete ho postupně snižovat. Můžete si dopřát náplně s nejrůznějšími příchutěmi. Co takhle kouř s aromatem jahod, whiskey nebo vanilky? elektronicka-cigareta Za zmínku však stojí také další výhody e-cigarety. Vaše rodina přestane trpět kvůli zlozvyku, se kterým máte problém jen vy. Po sečtení celkových nákladů ušetříte nezanedbatelnou částku a aby toho nebylo málo, budete kouřit stylově.

Malý krasavec, kterého si zamilujete na první pohled

Vrtá-li vám hlavou, co může být na kouření stylové, mrkněte na model Joyetech eCom-C – luxusní elektronickou cigaretu, která vypadá spíše jako módní doplněk. Za svůj moderní design a kvalitu zpracování ostatně vyhrála prestižní titul Red Dot Award 2014. E-cigareta Joyetech eCom-C je k mání v různých barvách, má kompaktní rozměry a určitě vám bude slušet více než klasické smrduté cigáro. Můžete si ji objednat v e-shopu mojeelektronickacigareta.cz, kde seženete také vysoce kvalitní náplně. Není co řešit, zatočte s kouřením a přejděte na zdravější a levnější alternativu. Zvládnete to! ecomc_10

Publikováno: 26. 01. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: elektronická cigareta | škodlivost kouření