Dupačky pro dospělé: Hit letošního podzimu!

Přesuňte se na chvíli v čase do dob svého dětství a vzpomeňte si, jak vám bylo dobře. Ovšem pozor, nemáme teď na mysli nekonečné sledování animáků v době předškolního věku ani první lásky v první třídě na základce. Zkuste si vzpomenout na dobu, kdy se od vás vůbec nic nečekalo a jen jste se váleli v peřince. Veškerou péči obstarala maminka a nikdy jste nezažili zimu, protože vás příjemně hřály dupačky. A právě o těch bude řeč v tomto článku. Pokud byste na sebe rádi hodili něco extrémně pohodlného, nepřestávejte číst!

Nejpohodlnější outfit všech dob?

Zbláznili jsme se? V žádném případě. Módní experti nedají na dupačky pro dospělé dopustit. Outfit vypadá jako z šíleného japonského komixu, ale pravdou je, že nabízí obrovskou porci pohodlí. Předsudky musí stranou – overal pro dospělé je jasnou volbou pro každého, kdo si potrpí na kombinaci výstředního stylu a maximálního komfortu. Dejte vale každodenní rutině a oblékněte se extravagantněji, než máte ve zvyku. Dupačky pro dospělé jsou jako stvořené na doma i ven či na netradiční párty. Stačí si vybrat model, ve kterém se budete cítit dobře. K mání jsou overaly ve všech možných barvách a vzorech. Na své si přijdou milovníci maskáčů, české trikolory i zvířecích kožichů. Co třeba dupačky v leopardím provedení?

Dupačky, pyžamo, overal... říkejte tomu, jak chcete!

Dupačky pro dospělé jsou sice na trhu nějaký ten pátek, ale letos se opět dostávají do popředí zájmu. Termín „dupačky“ je možná mírně zavádějící, protože se v praxi jedná o overaly. Pokud vás od pořízení odrazovala právě představa infantilního outfitu, pohlížejte na sortiment z jiného úhlu. Pro někoho je to zkrátka pyžamo pro dospělé. Ať už si pořídíte dupačky na spaní nebo na běžné nošení, nebudete litovat. Spojení mikiny a tepláků do jediného kusu oblečení je prostě boží…

Publikováno: 08. 10. 2016

Kategorie: Lifestyle | Móda

Autor: Adam

Tagy: dupačky pro dospělé | overal pro dospělé