Kam vzít děti, když se nudí? Zamiřte do Šiklandu!

Také marně přemýšlíte nad tím, jak dětem obohatit volno? Pokud jste všechny atrakce ve vašem blízkém okolí navštívili již několikrát a ráda byste vzala rodinu někam, kde si užije spoustu zábavy, máme pro vás perfektní tip. Víkendová dovolená s dětmi v České republice v areálu Šikland předčí vaše očekávání. Nikde jinde nenajdete tolik stylových atrakcí pohromadě. Aby ne, když jde o největší přírodní areál v republice. Dovolená na Vysočině uspokojí všechny členy rodiny. Areál se skládá ze tří hlavních částí – Šiklova mlýna s westernovým městečkem, strašidelného zámku Draxmoor a offroadového areálu. Suma sumárum jde o 29 úžasných aktivit. K tomu přičtěte 10 restaurací, které servírují chutné menu, a různé druhy ubytování. Budete-li chtít v Šiklandu setrvat několik dní, můžete si vybrat mezi hotelovým rezortem, kemp hotelem, chatkou, mobilním domkem, teepee, klasickým stanem a srubem.

Kovbojové, kolty, koně a salony

Dovolená s dětmi v ČR může vypadat všelijak, ale pouze v areálu Šikland pocítíte atmosféru westernových snímků. Stylové městečko vás dokonale pohltí a užijete si množství aktivit včetně lukostřelby a zrcadlového labyrintu. Děti si mohou zaskákat na skákacím hradě, společně se svezete vláčkem, a budete-li chtít, navštívíte zoopark a aquapark. To vše v krásných kostýmech, které si lze zapůjčit v místní půjčovně.

Trocha strašení v Draxmooru

Děti se rády bojí! Ve strašidelném zámku Draxmoor v budově historické sýpky ze 17. století však zažijí nejen vzrušení, ale především legraci. Tři rozsáhlá patra, 15 zdařilých expozic, strašidelný výtah a 3D kino – to je zkrácený výčet toho, co na děti v Draxmooru čeká. Na nádvoří jsou pohádkové domky na kuřích nožkách a sošky pohádkových postaviček. Tak co vy na to? Dovolená v ČR může mít úplně jiný rozměr, než jak jste byla doposud zvyklá. Stačí si vybrat zajímavé místo, jako je Šikland, a vyrazit!

Publikováno: 23. 10. 2017

Kategorie: Lifestyle | Cestování

Autor: Adam

Tagy: dovolená s dětmi v čr | draxmoor | šikland