Chybí vám několik tisíc? Nezadlužujte se u lichvářů a vyřešte problémy přes SMS

Zase vám nepřišel rodičovský příspěvek a netušíte, z čeho zaplatíte nutné výdaje? Ženy v domácnosti to nemají jednoduché a kromě běžných starostí musí zápolit s omezenými příjmy. V takové situaci nezbývá, než se s žádostí o půjčku obrátit na rodinu nebo přátele. Jenomže co si počít v případě, když vám nikdo nepůjčí? Banky se k maminkám na mateřské staví odmítavě a půjčka od nebankovních věřitelů většinou zavání lichvou. Nesolidním věřitelům se proto vyhněte obloukem a spolehněte se na jednu z mála solidních společností, skandinávskou nadnárodní finanční instituci Ferratum Group.

Ze Finska do zbytku Evropy

Společnost Ferratum Group působí již od roku 2005 a jako první nabídla doslova revoluční produkt, který se dostal do podvědomí jako SMS půjčka. Jde o mikroúvěr, který je v mnoha ohledech výhodnější než klasické půjčky a Finska se velmi rychle rozšířil i do většiny ostatních evropských zemí. Českým klientům půjčku nabízí společnost Ferratum Czech s.r.o. a nutno podotknout, že nemá na českém trhu konkurenci.

Půjčka bez úroku?!

Půjčka ihned je určena všem osobám ve věku 20 až 75 let a lze o ni zažádat i bez dokládání příjmu. Celá transakce je rychlá a ke schválení dojde do 10 minut. Maximální výše úvěru činí 10 000 Kč a doba splatnosti 45 dní. Nebude-li vám lhůta stačit, můžete zažádat o prodloužení. A abychom nezapomněli, půjčka ihned je bezúročná. Splatnou částku najdete v fixním sazebníku přímo na webových stránkách společnosti. V případě, že dodržíte smluvní podmínky a půjčku včas řádně splatíte, můžete si o ni kdykoliv zažádat znovu. O úvěr je možno zažádat formou SMS zprávy nebo formuláře na webových stránkách ferratum.cz. Finská půjčka je nejjednodušší a nejrychlejší řešení komplikované situace a může pomoci i vám.