Hodinky Guess si zamilujete!

Dámské hodinky jsou tím nejlepším dárkem pro každou významnější příležitost. Nemusí to být jen narozeniny, významné výročí nebo Vánoce. Památku ve formě dámských hodinek Guess můžete věnovat ženě i k narození dalšího člena rodiny. Buďte originální a místo prstýnku či náramku zvolte perfektní kombinaci elegance s nápadem zastoupenou kvalitními dámskými hodinkami Guess.

Dámské hodinky Guess si okamžitě získají srdce každé ženy

Dámské hodinky jsou rafinovaným šperkem podporujícím ženskou krásu. Všimli jste si, jak nevtíravě přitahují pozornost k úpravě dámských rukou a zápěstí, což podporuje její smyslnost? Právě toho jsou si výrobci hodinek Guess vědomi, a tak mimo spolehlivého technického vybavení, zaměřili svou pozornost na vizuální detaily. Vědí, že bez ohledu na materiál i barva řemínku či ciferníku je naprosto zásadní. Proto se zde i u kovových řemínků setkáváme s barevnými kombinacemi, netradičními vzory i řešením ciferníku.

Guess povyšují hodinky na šperk v pravém slova smyslu

I masivnější dámské hodinky Guess kladou důraz na charakteristickou jemnost a eleganci, která se skrývá i v těch nejsportovněji založených, neohrožených ženách. Vzhled takto výrazných hodinek je vždy uhlazen jinou strukturou ciferníku, zajímavým lemováním, které jasně prozrazuje, že jde o dámské hodinky Guess, byť jen barevnou kombinací. [caption id="attachment_2632" align="aligncenter" width="500"] Dámské hodinky Guess. Foto: brasty.cz[/caption]

Dámské hodinky Guess posílí ženské sebevědomí

I krásné dámské hodinky mohou být tou správnou motivací k tomu, aby si žena našla více času na sebe a partnera. Aby o sebe více pečovala a objevila v sobě své lepší já. Přizpůsobené třeba právě stylu hodinek Guess. Připomeňte všem maminkám jejich původní styl a přivolejte jej zpátky nevšední kreativitou těchto hodinek.

Dámské hodinky reprezentují její styl

Stejně jako u pánských hodinek i tady platí jediná zásada. Nesnažte se jí diametrálně odvést od vkusu, který je pro ni charakteristický. Nepovede se vám to a hodinky zbytečně skončí odložené ve šperkovnici. Široký výběr hodinek Guess určitě nabídne snadno kombinovatelné hodinky na míru každé ženě, aniž by byly fádní zapadaly v davu. Nebo na ostatní působily příliš infantilním či cirkusovým dojmem.

Nevhodná velikost ciferníku zkazí dojem i z těch nejkrásnějších hodinek

Snad nejvýraznější chybou v rámci nošení dámských hodinek bývá špatná velikost ciferníku v poměru k ženskému zápěstí. Hodinky mají podtrhovat ženskou krásu, ne vyvolávat dojem utrpení. Přesto, že máte k hodinkám vypěstovaný citový vztah, nenoste takové, které na vaší ruce zanikají, působí příliš těsně nebo naopak dojmem, že je skoro neunese vaše křehká ruka. Ať už vyberete kterékoliv dámské hodinky Guess, užijte si s nimi každou minutu na maximum.

Publikováno: 07. 02. 2020

Kategorie: Lifestyle | Móda

Autor: Adam