FinPůjčka24: Rychlá půjčka pro ženy na mateřské dovolené

Mateřská nebo rodičovská dovolená je úžasné období, protože maminkám umožňuje trávit první roky s dítětem doma. Na druhou stranu nemá s klasickou dovolenou příliš společného. Jeden z rodičů sice nemusí chodit do práce, ale za to dostane na starost péči o miminko, domácnost a aby toho nebylo málo, výrazně se smrskne rodinný rozpočet. Rodičovský příspěvek je přeci jen výrazně nižší než běžný plat a nezbývá, než se na čas uskromnit. Jenomže co když se do nutných výdajů připletou položky, o kterých jste předtím neměli ani tušení? Některý ze spotřebičů odejde na věčnost, nebo jen včas nedorazí „rodičák“ a vy nebudete mít za co nakoupit. Naštěstí existuje způsob, jak si rychle půjčit.

Kde si půjčit, když ne od příbuzných?

Ideální půjčka je sice ta, kterou vám bezúročně poskytnou příbuzní nebo přátelé, nicméně málokdo si chce kazit vztahy a upozorňovat ostatní na nedostatek financí. Stejně tak byste se měli vyhnout lichvářům a neznámým nebankovním subjektům, které nabízí „zaručené půjčky“ s poplatkem předem. Mnohem šetrnější je rychlá půjčka FinPůjčka24, kterou již nějaký ten pátek poskytuje společnost JK Financial s.r.o. Je jako stvořená pro překlenutí několika dní až týdnů a může vám takříkajíc vytrhnout trn z paty.

Rychlá, jednoduchá a transparentní půjčka do 24 hodin

FinPůjčka24 se pohybuje od 1 000 Kč do 8 000 Kč. Splatnost je volitelná na dobu od 7 do 35 dní. Nebudete potřebovat potvrzení o výši příjmů, ručitele a navíc vše zařídíte z pohodlí domova. Osobní schůzka není nutná a proces vyřízení probíhá online. V podstatě stačí nastavit požadované parametry ve formuláři, který najdete na www.finpujcka24.cz, vyplnit osobní údaje a vyčkat na schválení. O výsledku budete informována do 60 minut. Jedinou podmínkou je úhrada poplatku ve výši 1 Kč, který poskytovatel vyžaduje z bezpečnostních důvodů. Díky příchozí platbě bude moct ověřit, že o půjčku skutečně žádáte vy a nikoliv někdo jiný pod vašim jménem. Další možností je žádost prostřednictvím SMS zprávy. Půjčka ihned je naprosto transparentní a online kalkulátor vám obratem vypočítá celkovou splatnou částku. Jedinou nevýhodou je vysoká RPSN, nicméně ta je typická pro všechny nebankovní půjčky krátkodobého charakteru. Půjčíte-li si například 2 000 Kč na dobu 14 dní, ve finále zaplatíte 2 476 Kč.

Publikováno: 22. 01. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: finpůjčka24 recenze | půjčja pro ženy na MD | půjčka pro ženy na mateřské