Díky výhodné hypotéce můžete bydlet ve svém i vy

Očekáváte nový přírůstek do rodiny (nebo dokonce dvojčata?:-)) a nejste si jistí, zda se ve stávajícím bydlení neumačkáte jako sardinky? Velká rodina si přece zaslouží prostorné bydlení a kdy jindy se do něj přestěhovat, než nyní? Problém tkví jako vždy v penězích. Máte-li dostatek vlastních finančních prostředků, nic vám v koupi většího bytu nebo domu nebrání. Ve svízelní situaci jsou ti, kteří na bydlení nastřádají nejdříve za deset, patnáct let. Týká se to i vás? Neházejte flintu do žita a naopak se začněte zajímat o dění na hypotéčním trhu. Úroková sazba hypoték je totiž rekordně nízká a můžete díky ní získat potřebné finance za velmi výhodných podmínek.

Máte v hypotékách guláš? Obraťte se na specialisty

Pro laiky je bohužel poměrně složité určit, která hypotéka je skutečně nejvýhodnější. Tím spíš, kdy hypotéky nabízí prakticky každá bankovní instituce – a že jich je. Vhodně zvolená hypotéka vás přitom může stát i o desítky či stovky tisíc méně a právě proto se vyplatí spolupracovat s někým, kdo se v oboru orientuje. Nechcete-li se mezi hypotéčními úvěry nadobro ztratit, využijte bezplatného poradenství od FBO.cz (Finanční Broker Online) – právě ten vám totiž garantuje nejvýhodnější možnou nabídku. Veškeré administrativní záležitosti vyřídí za vás a kromě peněz vám ušetří spoustu drahocenného času.

Vyplatí se i refinancování

Služby FBO využijete i v případě budoucího refinancování hypotéky. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo již hypotéku využívá a blíží se ke konci fixačního období, doporučte mu aplikaci Hypotéka kalkulačka, prostřednictvím které si lehce vypočítá úsporu v případě přechodu ke konkurenční bance. Pokud vás možnost výhodného financování bydlení hypotékou nebo její refinancování zaujalo, nezapomeňte si přečíst všechny důležité informace přímo na webu fbo.cz.

Publikováno: 27. 03. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: hypotéka | hypotéky | refinancování hypotéky