Nezařazené

Sledujte reklamní letáky online a vychytejte ty nejlepší akce!

Rodičovská dovolená je řehole a s dovolenou nemá nic společného. Když už dítě konečně ulehne k několikahodinovému spánku, pustíte se do plánování rozpočtu na další dny. Pokud momentálně obracíte každou korunu (čemuž se, vzhledem k výši rodičovského příspěvku, vůbec nedivíme…), pravděpodobně trávíte spoustu času listováním akčních letáků. A proč ne, díky slevám ušetříte spoustu peněz a dopřejete si věci, o kterých byste jinak ani nepřemýšlela. Jenomže co když vám leták z vašeho oblíbeného obchodu opět nepřišel? Máme pro vás elegantní řešení – naučíme vás hledat slevy mnohem rychleji!

Konec přeplněných schránek

Akční letáky jsou přežitek, který v dnešní době nemá ve schránkách co dělat. Proč? Protože je všechny najdete na portálu AkceDNES.cz! A nezáleží na tom, jestli hledáte Billa, Kaufland, Interspar, DM nebo třeba Lidl leták – tady je máte na jednom místě a navíc denně aktualizované. Ale tím výhody sledování slev online teprve začínají!

V databázi portálu AkceDNES.cz je více než 25 000 produktů, které jsou seřazeny podle kategorií, místa nákupu a dalších kritérií. Hledání slevy je proto mnohem jednodušší než kdy dříve a nebudete muset ztrácet čas listováním ve změti nepřehledných letáků. Slevy lze filtrovat i podle toho, kdy končí nebo jejich výše. Nechybí ani slevy na zájezdy a ubytování, sportovní vybavení a spoustu dalších věcí, na kterých můžete ušetřit.

Nenechte si ujít praktické tipy na blogu

A budete-li chtít ušetřit ještě víc, věnujte pár minut nejnovějším článkům na blogu. Právě zde se totiž najdete tipy, díky kterým se vám bude nakupovat ještě lépe. Blog cílí na konkrétní nabídky a dozvíte se třeba to, co nabízí nejnovější Kaufland leták a co byste v něm neměla přehlédnout.

Nechcete-li, aby vám dlouho očekávaná sleva unikla, využijte funkci „hlídač zboží“, která vás na akci upozorní e-mailem v době, kdy vstoupí v platnost. A to obyčejný tištěný leták opravdu neumí 🙂

2 komentáře

  • Lidl mám nejraději, protože dávají i hodně akcí i mimo potraviny, takže vždy nakoupím ve slevě i plno věcí do domácností a navíc ty jejich super recepty, to se parádně vaří. Zvykla jsem si chodit prohlížet na stránku http://www.topsleva.cz/letaky/lidl,protože to tam mají vše přehledně a po kupě.

  • U mě zase vede Kaufland a jeho akční letáky, protože ho mám blízko a ty akce jsou tam bezkonkurenční. Co je trochu mínus je, že první den akce toho hodně vyprodají a je tam hodně lidí.

Napište komentář

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde