Tomikup – praktická aplikace na vánoční dárky

Slyšíte to klepání? To není soused, který si přišel stěžovat na to, že mu vaše děti dupou nad hlavou, ale Duch Vánoc! A protože tak nějak předpokládáme, že se nejkrásnějších svátků v roce také nemůžete dočkat, máme pro vás perfektní tip. Pokud si každodenní shon ráda zjednodušíte některou z praktických mobilních aplikací, stáhněte si do svého smartphonu další. Jmenuje se Tomikup a ušetříte díky ní čas i peníze.

Sdílejte svá přání s ostatními

K čemu aplikace na vánoční dárky Tomikup slouží? Snadno a rychle s ní vytvoříte přehledný seznam přání a nasdílíte ho svým přátelům. Ti se okamžitě dozví, co byste letos chtěla najít pod stromečkem (případně co by si chtěly rozbalit vaše děti). Smysl je jasný – vyhnete se dárkům, které nepotřebujete a tím i zklamání. Na oplátku vám mohou vlastní seznamy nasdílet i ostatní. Budete mít jistotu, že při výběru dárků nešlápnete vedle. Ale co když se rodinní příslušníci a přátelé, kterým nasdílíte seznam přání, nezávisle na sobě rozhodnou pro jednu a tu samou položku? To se nestane. Aplikace na dárky myslí i na tyto situace, a proto umožňuje snadnou rezervaci dárků. Takže se opravdu nemusíte bát, že vám pod stromečkem přistanou tři podobné svetříky a čtyři fény. Rezervace se však zobrazí pouze ostatním – vy nebudete do poslední chvíle vědět, kdo si zabral kterou položku.
Aplikace na vánoční dárky Tomikup je k mání pro smartphony s Androidem i iOS a zároveň ji lze používat v desktopové verzi (tzn. na počítači).

Ideální pro první Vánoce s miminkem

Pokud se vaše rodina rozrostla o dalšího člena, případně miminko čekáte, neměla byste se stažením appky váhat.  Pravděpodobně budete potřebovat spoustu věcí - oblečením počínaje přes postýlku až po autosedačku. Lidé z vašeho okolí se budou snažit blýsknout, ale opět hrozí, že dostanete jen několik položek, byť každou několikrát. Vše můžete elegantně vyřešit pomocí seznamu přes aplikaci Tomikup.

Tomikup se vám bude hodit po celý rok

A pozor, appku byste neměla v žádném případě po Vánocích smazat. Stejně dobře ji totiž využijete během roku – můžete si do ní průběžně zapisovat nápady na dárky a využívat ji také před narozeninami, svátky a dalšími příležitostmi, jejichž nedílnou součástí jsou dárky. Dalším důvodem pro používání aplikace Tomikup jsou chytré nákupní seznamy pro každý den. Jednoduše seznam nasdílíte s ostatními členy domácnosti a každý do něj bude moc kdykoliv dopsat, co je třeba koupit. Líbí se vám? Tak si ji stáhněte!

Publikováno: 07. 11. 2018

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam

Tagy: aplikace na vánoční dárky