Sníte o rajské zahradě?

Zahrada už naštěstí není místem, na které bychom se vydávali především kvůli pěstování zeleniny nebo chovu domácích zvířat a naopak nám slouží pohodové relaxaci na čerstvém vzduchu. Máte to taky tak, nebo se z pozemku kolem vašeho domu rajskou zahradu teprve chystáte udělat? Pokud si váš partner se zahrádkařením a kutilstvím příliš netyká, obraťte se na někoho, kdo se důležitého úkolu zhostí místo něj. Třeba na odborníky z firmy JBPROJEKT s.r.o., která se zabývá stavbou atypických konstrukcí a tvorbou jedinečné zahradní architektury. Na dispozicích vaší zahrady nezáleží. JBPROJEKT přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně a snaží se maximálně vyhovět jeho specifickým požadavkům. Co to znamená pro vás? Můžete si splnit sen o zahradě, kterou jste si vždycky přála. A pokud přeci jen nemáte ucelenou představu a vaše jediná podmínka spočívá v tom, aby byl výsledek dokonalý, ničeho se nebojte. Malá rodinná firma na trhu působí již od roku 2007 a všechny projekty realizuje tak, aby s okolním prostředím tvořily kompaktní celek.

Pergola by na zahradě neměla chybět

Dominantou každé zahrady jsou zahradní stavby a i v tomto ohledu se můžete na JBPROJEKT plně spolehnout. Konkrétní podoba pergoly samozřejmě závisí na charakteru konkrétního exteriéru, ale přesto si můžete vybrat mezi mnoha variantami stavebních materiálů a jejich kombinacemi. Pergola by měla být především útulná, ale o tom, jestli bude ze dřeva, hliníku, nebo oceli, rozhodnete právě vy.

Pohodové posezení na terase

To samé platí i o případné terase. Ocel a hliník se na dlažbu samozřejmě nepoužívá, ale opět se budete moct rozhodnout pro evropské nebo tropické dřevo, dřevoplast, nebo betonovou, kamennou či keramickou dlažbu. Výběr je otázkou vkusu, ale také financí a je jen na vás, jakou částku se do terasy rozhodnete investovat. Ať už se však rozhodnete pro dřevo nebo dlažbu, vždy se můžete počítat s perfektním výsledkem. Ukázky realizací a další informace o zahradních stavbách a souvisejících službách najdete na webových stránkách jbprojekt.com.

Publikováno: 04. 02. 2014

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: altány | pergoly | terasy | zahradní stavby