Sex není tabu! Vyznáte se v základních erotických pomůckách?

Ať chceme, nebo, ne sex je nedílnou součástí našich životů. Pokud vám již delší dobu nic moc neříká, ačkoliv jste k němu vždy měla vřelý vztah, neházejte flintu do žita. Ve vaší ložnici může být velká zábava i po letech, ale musíte najít způsob, jak si milování naplno užít. A existuje snad něco lepšího než erotické pomůcky? Klasik praví, že každá žena by měla mít vlastní vibrátor. Máte? Že ne? Pak byste to měla napravit a jeden si pořídit. Anebo rovnou dva, protože vybrat si z tak bohaté nabídky velikostí, tvarů a funkcí není vůbec jednoduché. Ale proč byste to vlastně měla udělat? V prvé řadě zapomeňte na jakékoliv předsudky. Sex rozhodně není určen jen k reprodukci živočišných druhů. Bylo prokázáno, že se jím baví nejen lidé, ale také jiní tvorové, se kterými sdílíme životní prostor na Zemi. A jsou to právě hračky pro dospělé, díky kterým v posteli (či jinde) zažijete nepoznané.

Vibrátor, nebo dildo?

Vibrátorem výčet erotických pomůcek teprve začíná. Chcete-li si sex vychutnat plnými doušky, navštivte sexshop a rozšiřte si obzory. K základním hračkám patří dilda, která na první pohled vypadají jako vibrátory. V čem se liší? V tom, že nevibrují. Berte to jako výhodu – nestane se vám, že v tom nejlepším nedojdou baterky... Ale teď vážně - i s dildy je legrace, neboť si můžete vybrat některou z mnoha variant. Elegantní skleněná, oboustranná, připínací, s přísavkou, s varlaty, nafukovací či s ejakulací!

Vakuová pumpa aneb Když nestojí, jak by měl

Nedaří se vám navodit partnerovi erekci? Případně si chcete užít i po jeho vyvrcholení? Jednoduchá rada zní – chopte se vakuové pumpy a probuďte ho opět k životu. Vybírejte podle sacího výkonu a funkcí (některé modely jsou vibrační, což váš muž jistě ocení). Koukněte se na následující video a bude vám jasné, jak vakuová pumpa funguje: https://www.youtube.com/watch?v=WeTi-XjYPaQ

Španělské mušky pro lepší apetit

A co když se vám do „toho“ moc nechce? Třeba vám pomůže vhodně zvolené afrodiziakum. Dobrou volbou jsou španělské mouchy přezdívané elixír lásky. Ty nejenže zvyšují chuť na sex, ale zároveň přispívají k lepšímu prokrvení.

Další skvělé hračky, které musíte vyzkoušet

Vibrátory, dilda, pumpy, mušky... Co dál? Máte-li chuť experimentovat, budete z nabídky erotických pomůcek nadšená. Rozhodně vyzkoušejte venušiny kuličky, jejichž příjemné vibrace těší ženy již dva tisíce let. Kromě toho, že vás vzruší a podpoří sexuální apetit, posilují pánevní dno a přispívají k lepším prožitkům při sexu. Aby to vašemu partnerovi nebylo líto, udělejte mu radost umělou vagínou. Třeba populární hračkou Flashlight, která vypadá jako svítilna!

100% diskrétní

Pro erotické pomůcky nemusíte nikam chodit. Můžete si je objednat přes internet, třeba na www.ruzovyslon.cz, kde mají největší nabídku kvalitních a zdravotně nezávadných erotických pomůcek. K vám domů dorazí v diskrétním balení a nikdo nic nepozná!

Publikováno: 20. 04. 2018

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam