Plánujeme svatbu – na co nezapomenout?

Svatba je v životě každé ženy jednou z nejdůležitějších událostí, jakou vůbec zažije. Na druhou stranu její plánování rozhodně není nic jednoduchého. Myslet je třeba na každý detail a nic se nesmí pokazit. I když se řada párů svěřuje do rukou svatebních agentur, neznamená to, že nezvládnete všechny přípravy sami. Stačí využít oblíbený Svatební katalog, díky kterému bude i vaše svatba dokonalá. Proč? Jelikož je soupisem všech informací, které se svatby týkají. Stačí si otevřít příslušnou kategorii a třeba si odškrtávat položky, které máte nakoupeny a zařízeny. Jednoduché a praktické.

Díky kalendáři zvládnete vše v pravý čas

I když se většina párů vezme zhruba za rok od zasnoubení, buďte si jistá, že tato doba uteče velmi rychle. Dobré je proto využít praktický kalendář, který se týká svatby. Řekne vám, v jakých termínech je dobré zařídit konkrétní věci. Pokud vás zajímá, co je dobré zařídit jako první, jde kromě výběru správného data také o:
  • Návštěvu matriky
  • Vytvoření seznamu hostů
  • Rezervace místa pro hostinu
  • Sestavení rozpočtu
A co se naopak chystá v posledním týdnu? Ten by měl být určený hlavně k finálním kontrolám, stejně jako k tomu nejzajímavějšímu, což je rozlučka se svobodou. Ta však neleží na vašich bedrech, jelikož tradicí bývá, že ji organizuje svědek a svědkyně.

Kde čerpat inspiraci? Veletrhy rozhodně nezklamou

Protože svatba je pro řadu lidí událost konaná jenom jednou za život, inspirace zase tolik nemají. Ani v tomto případě není třeba zoufat, jelikož existují svatební veletrhy. I na ty vás Svatební katalog upozorní. Máte tak jedinečnou možnost spatřit, co je dnes v rámci svateb takzvaně IN, stejně jako se lze inspirovat zajímavými moderními trendy. Třeba v oblasti oblečení, pokud vybíráte svatební šaty. Praha, ale i řada dalších měst má v tomto směru logicky řadu výhod, jelikož půjčoven různých modelů zde najdete na několik desítek. I proto se do větších měst sjíždějí pro šaty i ženy ze vzdálenějšího okolí.

Publikováno: 15. 07. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam