Oblečení z bambusového vlákna vyřeší vaše problémy se zápachem při pocení!

Trápí vás nadměrné pocení, se kterým si neporadí ani nejlepší antiperspirant? Nejste sama. Otázkou je, jak se s nepříjemným zápachem elegantně vypořádat… Odpověď známe a rádi se s vámi podělíme o detaily. Udělejte místo v šatníku, na scénu přichází oblečení z bambusu! Problémy s pocením mívá čas od času téměř každý. Vyšší fyzická zátěž, stres, menstruace a další situace, ve kterých je i antiperspirant bezradný. Pocení je o to horší, když se netýká jen podpaží, ale i jiných partií, těch intimních. Přitom stačí, když vyměníte oblečení z bavlny a směsových materiálů za oblečení z bambusu.

Proč je oblečení z bambusu správnou volbou?

Bambusové vlákno sice nedokáže eliminovat příčinu pocení, ale má antibakteriální vlastnosti. Původcem zápachu jsou bakterie, které se v potu tvoří – bambusové vlákno však zamezí rychlému množení bakterií, což vede k minimalizaci zápachu. V přímém srovnání s bavlnou má třikrát vyšší nasákavost. A potěší vás i skutečnost, že jde o velmi ekologický materiál. Bambus velmi rychle roste a pěstování nezatěžuje přírodu. Základem vašeho nového outfitu bude bambusové spodní prádlo, které je v rámci lítého boje s pocením efektivnější než moderní funkční materiály. Proč riskovat, že vás okolí začne podezírat ze zanedbávání osobní hygieny. Pořiďte si bambusové kalhotky a zůstaňte v pohodě. 13351-kalhotky-web 13352-kalhotk-web-2 Pánové si nemohou vynachválit bambusové boxerky s příměsí spandexu. Jsou prodyšné, pružné a skvěle se hodí na sportování. 13353-boxerky-velke Sortiment bambusového oblečení samozřejmě nekončí u spodního prádla. Neméně populární jsou bambusové leginy. Těsné oblečení je cítit mnohem rychleji než volnější outfit a o leginách to platí dvojnásob. Problém s nepříjemným zápachem opět vyřeší bambusové vlákno. A nesmíme zapomínat ani na pánské a dámské bambusové ponožky. Vždyť jsou to právě nohy, které se velmi často nadměrně potí a poté zapáchají. Není divu, na chodidlech se nachází největší počet potních žláz. Zápachem „načichnou“ i boty, což je nejvíce cítit po jejich zutí.

Víme, kde se po oblečení z bambusového vlákna poohlédnout

Veškerý sortiment oblečení z bambusového vlákna seženete v e-shopu oblecbambus.cz. Prodejce vám s výběrem ochotně poradí a při nákupu nad 999 Kč nebudete platit poštovné. Zboží lze bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit do 30 dni od vyřízení objednávky.