Přečtěte si pravdu o zboží, na které máte zálusk

Dokážete si ještě představit život bez internetu? Není to tak dávno, co jsme za něj platili nekřesťanské peníze a odměnou nám bylo pomalé připojení a do značné míry omezený výběr webových stránek. Dnes je všechno jinak a surfujeme téměř nonstop. Internet se stal nejen bezkonkurenčním zdrojem zábavy, ale především informací. Vzniká bezpočet zajímavých projektů, jejichž autoři si dávají tu práci, aby nás objektivně informovali o nejrůznějších službách a produktech, čímž nám šetří peníze i čas. Jedním z takových projektů je i nově vznikající TestBlog.cz, který cílí na běžné spotřebitele. Tedy i na vás :-)

Konečně objektivní informace

Test Blog nás zaujal natolik, že jsme se mu rozhodli věnovat pár řádků. V zahraničí jsou weby s recenzemi a testy běžné, ale na českém internetu jde kupodivu o něco úplně nového. A co je na něm tak „netradičního“? Autoři pravidelně recenzují nejrůznější zboží a snaží se ho zhodnotit od obalu až po samotný obsah. Přidávají nejen své názory a postřehy, ale komentují i oficiální informace, které o výrobku udává výrobce.

Podílejte se na tvorbě kvalitního obsahu i vy!

Možná vás napadlo, že podobných „testblogů“ je na českém internetu spousta, vždyť na recenze a testy narážíme na každém virtuálním rohu. Smutná pravda je, že drtivou většinu článků uveřejňují samotní výrobci, případně jejich konkurence (negativní recenze :-)). Test Blog je unikátní, protože píše o zboží, které doporučí čtenáři. Pomocí formuláře (najdete ho v sekci „Poslat tip na recenzi“ v horním menu) můžete do redakce zaslat tip na něco, o čem byste si rádi přečetli pravdu a zanedlouho se dočkáte recenze. Všechny publikované články je samozřejmě možno komentovat a přidat tak vlastní postřehy.

Test Blog je tématicky otevřený a objevují se na něm recenze jídla, elektroniky, kosmetiky a dalšího zboží, se kterým se dnes a denně setkáváme. Nechcete-li aby vám unikla jediná zajímavá recenze, přihlaste se k odběru newsletteru a budete mít informace z první ruky.

Publikováno: 28. 04. 2013

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam

Tagy: recenze | testblog | testblog.cz | testy