Krásný dárek ke svatbě? Spojené ruce novomanželů

Tak se nám ti mladí berou… Nevěsta s ženichem září štěstím a v očích rodičů se zrcadlí pýcha nad jejich potomky. Vzpomínky, stejně tak jako svatební fotografie však časem vyblednou a ze svatebního veselí zbude jen stránka v rodinném albu. Abyste si vzpomínky na váš svatební den uchovali stále živé, vytvořte si odlitek spojených rukou nevěsty a ženicha, které budou tento velký den navždy připomínat. 3D odlitek vytvoří nádhernou a detailní skulpturu, která navždy uchová podobu mladých rukou, které před sebou mají celý společný život. Speciální hmoty, ze kterých jsou zhotoveny odlévací formy i samotné odlitky, zachovají každý miniaturní detail rukou novomanželů, včetně snubních prstenů, každého záhybu kůže a dokonce i otisků prstů.

Jakou sadu na tvorbu 3D odlitků zvolit?

S tím, jak se výroba vzpomínkových 3D odlitků stává stále populárnější, se na trhu objevuje stále více odlévacích sad pro jejich výrobu. Často se jedná o levné sady z čínského dovozu, které ovšem nedokážou poskytnout tu správnou kvalitu odlévání. Pokud chcete vytvořit dokonalý 3D odlitek, který by byl svou kvalitou hoden tak významné příležitosti, jakou svatba bezpochyby je, sáhněte po kvalitních a přitom cenově dostupných odlévacích sadách od firmy vzpominkovyodlitek.cz. Jedná se o český výrobek, který splňuje všechny zdravotní a jiné normy, je hypoalergenní a výsledné 3D odlitky jsou naprosto detailní.

3D odlitek bude novomanželům navždy připomínat jejich velký den

Výsledný trojrozměrný odlitek spojených rukou se snubními prsteny můžete posléze natřít barvou s metalickým efektem, takže pak vypadá jako skulptura ze zlata, stříbra nebo bronzu. Odlitek můžete umístit na podstavec a vystavit jej na čestném místě, tak aby navždy připomínal štěstí, které novomanželé prožívali ve svůj svatební den.

Publikováno: 16. 07. 2019

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam