Do Prahy na školní výlet nebo s partou přátel? Víme, kde se ubytovat!

Máte na starost organizaci školního výletu svých dětí nebo je chcete vzít na výlet během víkendu? Pokud vaše volba padne na Prahu, trefíte se přímo do černého. Stověžatá matička nabízí nespočet atrakcí a zajímavých míst, kterými nepohrdnou větší ani menší výletníci. Můžete společně navštívit muzea, výstavy umění, koncerty či jiné atraktivní akce. V prvé řadě byste si však měli zajistit vhodné ubytování.

Levné a komfortní ubytování na dobrém místě

Najít cenově dostupné ubytování v Praze není nepřekonatelný problém. Ale co levný a komfortní nocleh na dostupném místě? Pak se nabídka výrazně zúží, což však neznamená, že budete muset přistoupit na kompromisy. Chcete-li mít hlavní město jak ona dlani a neztrácet zbytečně čas komplikovanými přesuny, rezervujte si ubytování v penzionu a hostelu AKÁT. V jeho bezprostřední blízkosti se nachází zastávky tramvaje, metra a autobusu Smíchovské nádraží. Penzion Praha 5 AKÁT se nachází v místě s velmi dobrou občanskou vybaveností. Lokalita je pokládána za jedno z center metropole a nechybí v ní restaurace či oblíbené nákupní centrum Nový Smíchov. Za pozornost stojí i nedaleký pivovar Staropramen.

Komfortní zázemí a skvělá kuchyně

Penzion Praha AKÁT je jako stvořený pro ubytování větších skupin. Nabízí 32 útulných a moderně zařízených pokojů hostelového i klasického typu s kapacitou 100 osob. Nedílnou součástí je také nekuřácký salonek, který lze využít při večerní zábavě. A když je venku hezky, hosté mohou trávit čas na zahrádce. Ubytujete-li se v penzionu AKÁT, vyřešíte tím i otázku stravování. V restauraci s kapacitou 60 míst servírují chutné pokrmy z české i zahraniční kuchyně. A co je nejlepší? Ubytování v penzionu AKÁT vás bude stát podstatně méně, než s jakou částkou jste původně počítali. Ceník, fotografie a další informace najdete na www.akatpension.com.

Publikováno: 18. 02. 2018

Kategorie: Lifestyle | Cestování

Autor: Adam

Tagy: penzion praha akát | ubytování pro skupiny praha