Zdraví

Vyzkoušejte kosmetiku s chutí přírody

Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky? V poslední době se řeší nejen to, jak vám dané přípravky vyhovují, ale také zda společnost testuje na zvířatech a jaké využívá ingredience. Nikdo totiž nechce trápit zvířata a všichni si pomalu začínají uvědomovat, že přírodní látky jsou pro tělo nejprospěšnější.

Samozřejmě je jednodušší přijít do drogerie a vzít do ruky, co uvidíte jako první. Číst etikety a zjišťovat si informace je komplikované. Jsou tady ale značky, u nichž nic takového dělat nemusíte, protože máte prostě jistotu, že jsou výhradně přírodní a na zvířatech se netestují. Mezi takové patří tianDe.

Dokonalost z Číny a Tibetu

Slovo „tianDe“ znamená „nebeská dokonalost“. Zároveň je to také značka kosmetiky, jejímž prostřednictvím můžete hýčkat svou pokožku, vlasy a vlastně celé tělo. Využívá altajské moudrosti, síly medicíny z Tibetu a čistě přírodních ingrediencí.

V produktech tianDe najdete extrakty ze vzácných rostlin rostoucích v tibetských výšinách i složky živočišného původu a minerály. Například tělový krém s mořskými řasami vám umožní pocítit hloubku oceánu, hydratuje, regeneruje a ochrání pokožku. Obličejový peeling s obsahem placenty zase omladí kožní buňky.

Přírodní síla pro celé vaše tělo

Používání kosmetických přípravků tianDe je srovnatelné s terapeutickou léčbou. Potěšit jimi přitom můžete snad celé své tělo. Nabídka je bohatá od dekorativní kosmetiky přes parfémy až po hygienické potřeby. Myslí se na ženy, muže, a dokonce i děti.

Tělo je potřeba vyživovat zvenku i zevnitř. K tomu vám pomůže například bylinný čaj Tibetský sběr. V 30 sáčcích najdete extrakt z třezalky lékařské, která zajišťuje klidný spánek, duševní rovnováhu, normální trávení a pozitivně ovlivňuje další tělesné pochody.

Nebojte se svěřit svůj organismus přírodě. S výrobky tianDe o něj bude pečováno s láskou. Při dlouhodobém užívání si jistě všimnete pozitivních dopadů. Budou vidět nejen zvenku, ale pocítíte je rovněž uvnitř.

Napište komentář

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain