Děti

Ideální vánoční dárek pro děti? Hračky na dálkové ovládání!

Pokud marně přemýšlíte nad tím, čím potěšíte ratolesti o letošních Vánocích, můžete přestat. Nemusíte vymýšlet kolo, protože trefu do černého představují „staré dobré“ hračky na dálkové ovládání. Respektive nové a ještě lepší – takový je aktuální sortiment, který najdete u prodejců hraček.

Zábava na zemi

Auta na dálkové ovládání jsou k dostání v různých měřítkách. Obecně platí, že větší modly stojí více peněz, ale roli hraje také kvalita materiálů a detailnost zpracování. Rozhodovat byste se měla také podle velikosti vašeho bytu. Možná vám dané kritérium připadá jako nepodstatné, ale větší autíčka potřebují dostatek prostoru. A pozor, některé modely mají výjimečné vlastnosti – umí se na místě otočit o 360°a další zajímavé kousky, které vnáší do hry úplně nový rozměr.

Zábava ve vzduchu

Pokud vaše dítě auto na ovládání má, ale už si s ním moc často nehraje, udělejte mu radost modelem, který létá. Letadla a vrtulníky na dálkové ovládání sice stojí o něco více než automobily, ale je s nimi mnohem větší zábava. Doslova sázkou na jistotu jsou kvadrokoptéry neboli drony. Při výběru se zaměřte především na jednoduchost ovládání. Ovládat dron je přeci jen o něco složitější než řídit autíčko a menší děti by se s hračkou nemusely hned sžít.

Zábava pod vodou

Sortiment hraček na dálkové ovládání je vskutku pestrý a nechybí v něm ani lodě. K těm nejoblíbenějším patří hovercraft – vznášedlo, které jezdí po vodě pomocí vzduchového polštáře. V zadní části se nachází vrtule nasávající vzduch a tlačící zadní část vznášedla směrem dolů. Máte-li v blízkosti svého bydliště nějakou vodní plochu, případně větší bazén na zahradě, pak není co řešit!

Napište komentář

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain