Lifestyle Zvířecí mazlíčci

Dáváte svému kočičímu příteli správné krmivo?

Pořídili jste si kočičího kamaráda, ale nemáte s chovem žádné zkušenosti? Rádi byste mu dopřáli to nejlepší, ale nedaří se vám zorientovat v široké nabídce krmiva? Ať už se vám doma na gauči válí „peršan“ nebo ve sklepě úřaduje klasický mourek, základ je vždy kvalitní krmení s vysokým obsahem důležitých látek a vitaminů. Jedině tak svému mazlíčkovi zaručíte předpoklady pro správný vývoj a předejdete mnoha onemocněním. Nezapomínejte, že kočky (na rozdíl od psů) jsou skuteční masožravci a vždy zohledněte rasu, pohlaví a věk.

Krmivo pro kočky musí samozřejmě obsahovat také vlákninu a rostlinné příměsi, ovšem v podstatně menším objemu než maso. Právě proto je nanejvýš nevhodné krmit kočku zbytky konzervy, na které si pochutnal váš pes. Nemáte-li čas na přípravu vlastních jídel, sáhněte po profesionálním krmivu, ve kterém jsou obsaženy všechny složky, které jsou pro kočku nezbytné.

A jak poznáte, že dáváte svému svěřenci vhodné krmivo? Poměrně jednoduše 🙂 Pokud kočce chutná, nemá problémy s trávením, vylučuje tvrdé a malé exkrementy bez výrazného zápachu a navíc nemá problémy s chrupem, je vše v pořádku. Vhodně zvolené krmivo se projeví také na kvalitě srsti, bezbolestném pohybu a celkové mu dojmu, jakým na vás kočka působí.

Kvalitní granule pro kočky, maso a pamlsky koupíte nejen ve chovatelských potřebách, ale také z pohodlí domova a internetu. Jedním ze specializovaných e-shopů s širokým sortimentem značkových krmiv je i krmivo-ihned.cz. Zaujaly nás nejen příznivé ceny, ale i expresní rozesílání v rámci celé ČR, bonusový program, množstevní slevy a nejrůznější akční nabídky. Kromě toho zde stejně výhodně pořídíte veškeré chovatelské potřeby, bez kterých se určitě neobejdete.

Napište komentář

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich