Děti

Co vše potřebuje prvňáček?

Máte doma budoucího prvňáčka? V tom případě budete muset v nejbližší době podstoupit nákupy nejdůležitějších školních potřeb. A protože jich budou potřebovat celou řadu, připravili jsme pro vás přehled těch nejdůležitějších. Za skvělé ceny jsme je vypátrali ve specializovaném e-shopu www.skola-vola.cz. Preferujete-li pohodlné nakupování přes internet, máte možnost objednat kompletní sortiment a ušetřit tak spoustu času i peněz. Co vše potřebuje prvňáček?

Školní aktovky a batohy

Základem výbavy je samozřejmě aktovka nebo batoh. Zaměřte se na školní batohy / aktovky, které jsou kvalitní, mají lehkou konstrukci a ergonomicky tvarovaná záda. Dopřejte svému dítěti batoh či aktovku, kterou bude rádo nosit (zeptejte se, jaký motiv se mu líbí).

Praktické jsou sety, které se skládají ze školní aktovky / batohu, pouzdra a obvykle i pytlík na cvičební úbor či přezůvky. Výhodou těchto setů je obvykle výrazně nižší cena, než za jakou byste pořídili jednotlivé pomůcky samostatně. Sladěné věci navíc vypadají stylově. A v pouzdru jsou obsaženy všechny psací potřeby.

Desky na abecedu, číslice a sešity

Pořízením aktovky / batohu to ovšem teprve začíná. Mezi další školní potřeby, bez kterých se prvňáček neobejde, patří také desky na abecedu, desky na číslice a desky na sešity. Naštěstí nejde o příliš drahé položky. A podobně jako u školních tašek, dostanete na výběr mezi mnoha designově odlišnými variantami. Kluci ocení desky s potiskem rychlého auta nebo superhrdiny (např. Spiderman), děvčata zase roztomilé koťátko či motiv z oblíbené dětské pohádky (např. princezny z „disneyovek“ Frozen a Princess).

Nezapomeňte ani na…

Stále nejsme u konce. Seznam nejdůležitějších školních potřeb je mnohem delší, než jste si možná myslela. Zapište si do něj také počítadlo, lepidlo, nůžky, potřeby na malování a kreslení, úkolníček, obaly na sešity a v neposlední řadě také svačinový box a lahev na pití. Máte-li pocit, že vám stále něco chybí, porozhlédněte se na www.skola-vola.cz. A pozor, seženete zde také školní potřeby pro leváky!

1 komentář

  • Dobrý den, moje malá princezna nastupuje letos po prázdninách také do školy a já musím říct, že už te´d z toho mám hrůzu. Jsem na ni celkově hrozně závyslá a opatrná, protože jsem na ni sama! Občas mi vypomůží moje rodiče, kteří ale bydlí od nás 80 km a tak to není snadné…tatínek se k malé nikdynehlásil a tak se jí to snažím všemožně vynahradit! Co se týká školního vybavení tak na to peníze šetřím už od lońského roku, mám obálečku kam pěkně dávám korunky a teď je čas do ní sáhnout a část použít. Navíc Karolínka má za měsíc narozeniny a tak spojím příjemné s užitečným! Nakonec jsem vybrala všechno ze stejné serie : http://www.stil.cz/search?keyw=romantic amyslí že se to bude mojí malé kočičce moc líbit…

Leave a Comment