Děti

Co vše potřebuje prvňáček?

Máte doma budoucího prvňáčka? V tom případě budete muset v nejbližší době podstoupit nákupy nejdůležitějších školních potřeb. A protože jich budou potřebovat celou řadu, připravili jsme pro vás přehled těch nejdůležitějších. Za skvělé ceny jsme je vypátrali ve specializovaném e-shopu www.skola-vola.cz. Preferujete-li pohodlné nakupování přes internet, máte možnost objednat kompletní sortiment a ušetřit tak spoustu času i peněz. Co vše potřebuje prvňáček?

Školní aktovky a batohy

Základem výbavy je samozřejmě aktovka nebo batoh. Zaměřte se na školní batohy / aktovky, které jsou kvalitní, mají lehkou konstrukci a ergonomicky tvarovaná záda. Dopřejte svému dítěti batoh či aktovku, kterou bude rádo nosit (zeptejte se, jaký motiv se mu líbí).

Praktické jsou sety, které se skládají ze školní aktovky / batohu, pouzdra a obvykle i pytlík na cvičební úbor či přezůvky. Výhodou těchto setů je obvykle výrazně nižší cena, než za jakou byste pořídili jednotlivé pomůcky samostatně. Sladěné věci navíc vypadají stylově. A v pouzdru jsou obsaženy všechny psací potřeby.

Desky na abecedu, číslice a sešity

Pořízením aktovky / batohu to ovšem teprve začíná. Mezi další školní potřeby, bez kterých se prvňáček neobejde, patří také desky na abecedu, desky na číslice a desky na sešity. Naštěstí nejde o příliš drahé položky. A podobně jako u školních tašek, dostanete na výběr mezi mnoha designově odlišnými variantami. Kluci ocení desky s potiskem rychlého auta nebo superhrdiny (např. Spiderman), děvčata zase roztomilé koťátko či motiv z oblíbené dětské pohádky (např. princezny z „disneyovek“ Frozen a Princess).

Nezapomeňte ani na…

Stále nejsme u konce. Seznam nejdůležitějších školních potřeb je mnohem delší, než jste si možná myslela. Zapište si do něj také počítadlo, lepidlo, nůžky, potřeby na malování a kreslení, úkolníček, obaly na sešity a v neposlední řadě také svačinový box a lahev na pití. Máte-li pocit, že vám stále něco chybí, porozhlédněte se na www.skola-vola.cz. A pozor, seženete zde také školní potřeby pro leváky!

3 komentáře

  • Dobrý den, moje malá princezna nastupuje letos po prázdninách také do školy a já musím říct, že už te´d z toho mám hrůzu. Jsem na ni celkově hrozně závyslá a opatrná, protože jsem na ni sama! Občas mi vypomůží moje rodiče, kteří ale bydlí od nás 80 km a tak to není snadné…tatínek se k malé nikdynehlásil a tak se jí to snažím všemožně vynahradit! Co se týká školního vybavení tak na to peníze šetřím už od lońského roku, mám obálečku kam pěkně dávám korunky a teď je čas do ní sáhnout a část použít. Navíc Karolínka má za měsíc narozeniny a tak spojím příjemné s užitečným! Nakonec jsem vybrala všechno ze stejné serie : http://www.stil.cz/search?keyw=romantic amyslí že se to bude mojí malé kočičce moc líbit…

  • Dobrý den já mám doma dvojčata, takže nás čekají nejen dvojnásobné náklady, ale hlavně dvojí vybírání, protože kluci nesnesou mít oba stejnou věc takže tak. každopádně jsem hodně uvítala tip na stránky stil, neboť jsem tam klukům koupila ve výptodeji aktovky za 900 jednu, což je super protože když jsem se dívala jinde tak bych dala tak 1800 nejmíň za jednu a protože musíme mít všechno dvakrát tak ušetřit 1800 je fakt bomba. Jistě že tam mají i dražší, ale to jsou podle mne jen desingové novinky, prptože vparametrech jsem rozdíl nenašla….Vůbec mě nanapadlo jak nákladné bude vypravit děti do první třídy, obzvláště když jsoudvě!

  • Je to těžké a nejenom skrz finanční náročnost. Mě se osvědčilo vše kupova postupně s delším předstihem. Seznam ze škole jsem ještě neměla, tak sjem začala cvičebním úborem a aktovkou, tu jsme kupovali hned po zápise. Vybrali jsme Stil, přiznám se, kromě anatomického tvarování a nízké váhy prázdné aktovky hrála velkou roli příznivá cena a neutrální design. Spokojenost i po půl roce, ale mám syna, kterému je jedno co nosí 🙂

Napište komentář

„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde