Lifestyle Tipy a rady

Buďte originální a rozesílejte korespondenci v barevných obálkách!

V kreativitě se meze nekladou, ovšem někdy může být limitující nedostatečná nabídka určitého zboží. V souvislosti s poštovní korespondencí to vždy byla omezené barevné spektrum obálek. Ještě relativně nedávno byly k mání pouze obálky v bílé barvě, případně několik málo nepříliš nápadných alternativ. To se již naštěstí změnilo a vy tak můžete rozesílat dopisy, oznámení či blahopřání v mnohem nápaditější odstínech!

Ne nadarmo se říká, že první dojem rozhoduje. A teď si představte, jak z poštovní schránky vytahujete dopis v obálce nezvyklé barvy. Stoprocentně to ve vás vzbudí zvědavost a nebudete se moc dočkat chvíle, až jí otevřete. Co je asi uvnitř?! Ano, barvy mají obrovský vliv na naší psychiku a rozhodně není od věci udělat ostatním a radost takovou drobností, jako je dopis v netradiční obálce.

Vybírejte s ohledem na příležitost

Ačkoliv jsou všechny barevné obálky nápadité, berte při výběru na vědomí symboliku jednotlivých barev a celkový dojem, jakým na vás konkrétní provedení působí. Ostatně posuďte sami – nepřipadalo by vám poněkud zvláštní, kdyby vám někdo poslal důležitý dokument v růžové obálce? Vy byste se možná pousmála, protože máte smysl pro humor, ale ne každý je na tom podobně.

Na druhou stranu se nabízí množství situací, které si o obálky v rozpustilých barvách přímo říkají. Třeba taková pozvánka na dětskou oslavu narozenin vašeho dítěte – můžete ji poslat v obálce libovolné barvy a určitě neuděláte chybu. Příjemci jistě uděláte ohromnou radost!

Nejde pouze o barvu, roli hraje i design

Možná jste si toho nevšimla, ale obálky se od sebe neliší pouze barvou a velikostí. Když se na ně pozorně zadíváte, zjistíte, že mohou mít rozličnou strukturu či efekt – velmi působivé jsou zejména metalické a neonové provedení.

A kde barevné obálky všeho druhu najdete? Bohatou nabídku za skvělé ceny nabízí specializovaný prodejce www.barevne-obalky.cz.

Napište komentář

„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich